Oszałamiającą urodę odziedziczyła po najprzystojniejszym Polaku i zjawiskowej mamie. Córka Bogusława Lindy wygląda jak milion dolarów

Oszałamiającą urodę odziedziczyła po najprzystojniejszym Polaku i zjawiskowej mamie. Córka Bogusława Lindy wygląda jak milion dolarów Źródło: .

Córka Bogusława Lindy i fotografki Lidii Popiel chce pójść w ślady ojca. Dziewczyna odziedziczyła po rodzicach najlepsze geny. Wygląda po prostu zjawiskowo.

Córka aktora ma za sobą różne epizody filmowe. Jej kariera przyspiesza w oszałamiającym tempie. Krytycy przewidują, że już niedługo będzie o niej głośno w aktorskim świecie. Nic w tym dziwnego - po rodzicach odziedziczyła niezwykły talent i wielką urodę. Wygląda wręcz oszałamiająco.

Córka Bogusława Lindy chce pójść w ślady ojca i zostać aktorką

Aleksandra Linda niedawno wystąpiła w krótkometrażowym filmie fabularnym pod tytułem "Wiedźma". Kilka dni temu odbyła się jego premiera w Kozienicach. Jej magnetyczna uroda od razu przyciągnęła uwagę widzów. Reżyserka obrazu nie mogła przestać chwalić początkującej aktorki.

- Grała wspaniale, a rola nie była łatwa. To kino moralnego niepokoju, w którym napięcie buduje aktor. Alex doskonale wiedziała, jak to zrobić - mówiła reżyserka filmu Katarzyna Jungowska, córka aktorki Grażyny Szapołowskiej.

Córka Lindy wygląda oszałamiająco. Zdobywa coraz większe grono fanów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

To nie był debiut Aleksandry przed kamerą. Wcześniej wystąpiła m. in. w trzeciej części "Psów" w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Zagrała tam u boku swojego taty. Zobaczyć można ją również w teledysku do utworu "Pocisk" Pawła Leszoskiego, który tworzy pod pseudonimem "Leski".

Jeszcze niedawno Bogusław Linda nie był zadowolony z kierunku kariery, jaki wybrała jego ukochana córka. Zna on doskonale trudy pracy aktora i chciał oszczędzić tego swojej jedynaczce. Doszło nawet między nimi do dużej kłótni na ten temat. Teraz jednak zmienił zdanie i wspiera młoda aktorkę.

- I słusznie, Ola ma ogromny potencjał. Jesteśmy otwarci na dalszą współpracę - skomentował Robert Ziółek, producent "Wiedźmy".

Dzisiaj grzeje: 1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
2. Straszny wypadek 46 Polaków za granicą. Doniesienia przyprawiają o ciarki

Dziewczyna uczyła się aktorstwa i projektowania ubrań w Krakowie. Później wróciła do rodzinnej Warszawy i próbowała sił w modelingu. Jednak jej największym marzeniem jest wyjazd na studia aktorskie do Actors Studio Lee Strasberga w Stanach Zjednoczonych. To tam pierwsze szlify aktorskie zdobywały takie sławne nazwiska jak Marlin Monroe czy Al Pacino.

Córka aktora ma talent

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za zakupy Niemczech możesz zapłacić WYSOKĄ karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
  3. 63-latka zgwałciła nastolatka. Znaleziono zwłoki jej męża, dalsze ustalenia są straszne
  4. Na pierwszej randce wylądowali w łóżku. Puściły mu wszelkie granice, a to co z nią zrobił sprawia, że włosy stają dęba
  5. Jej córeczka nigdy nie jadła chleba, cukru czy masła. Przez dziwaczną dietę jest najzdrowszym dzieckiem świata

źródło: Pomponik

Następny artykuł