Pielęgniarka myślała, że jest sama z chorą dziewczynką. Po kryjomu obserwowała ją matka, kobieta zobaczyła wszystko na własne oczy

Pielęgniarka myślała, że jest sama z chorą dziewczynką. Po kryjomu obserwowała ją matka, kobieta zobaczyła wszystko na własne oczy Źródło: Facebook/sophiethebrave

Córka przebywa w szpitalu od bardzo dawna. Nie ma dla niej praktycznie żadnych szans na przeżycie. Pewnej nocy jej mama zauważa coś dziwnego. Pielęgniarka nie spodziewała się, że ktoś na nią patrzy i robi coś, czego żaden rodzic nie chciałby nie zauważyć.

Córka była jedynym dzieckiem swoich rodziców. Jest ich oczkiem w głowie. Niestety pewnego dnia zauważyli, że ich dziecko ma problemy ze zdrowiem - oddychanie sprawiało jej bardzo duży kłopot. Za duży jak na sześcioletnią dziewczynkę, która nie mogła się normalnie bawić ze swoimi rówieśnikami. Zaniepokojeni rodzice zabrali córkę na badania. Lekarze badali ją pod kątem astmy i alergii. Okazało się, że ich sześcioletnia córka ma raka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co pielęgniarka robiła z ich córką?

Spędzając kolejną noc w szpitalu Shelby czuwając przy swojej córce zaczęła zasypiać. Jednak zanim zasnęła pojawiła się w pokoju pielęgniarka, która chyba myślała, że mama już głęboko śpi. Jej zachowaniem na swoim Facebooku podzieliła się kobieta. Opisała wszystkie szczegóły pracy pielęgniarek. Chociaż one chciały być jak najmniej widoczne. Mimo to nie dało się zignorować zaangażowania i troski, jaką otaczały małych pacjentów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To, co zrobiły pielęgniarki, poruszyło matkę

Córka Shelby bardzo bała się każdego zabiegu, a pielęgniarki ze wszystkich sił starały się zrobić wszystko, żeby mała zniosła to bez płaczu. Pomimo wielkich wysiłków zarówno rodziców jak i lekarzy małej Sophie nie udało się wygrać walki z rakiem. Odeszła na początku stycznia zeszłego roku. Jej rodzice, pogrążeni w smutku, odnieśli się do pomocy wszystkich pielęgniarek, które pomagały ich córce podczas jej pobytów w szpitalach.

- Żadna ilość podarunkowych koszy czy kartek z podziękowaniami nie wyrazi w pełni, jak wdzięczni ci jesteśmy. Jesteś naszym Jezusem każdego dnia. Nasze dzieci nigdy nie dostałaby tego, co otrzymują, gdyby nie ty. Mamy takie jak nie czułyby, że zachowują resztki zdrowego rozsądku i że ktoś ich słucha. Ratujesz nasze dzieci i nie moglibyśmy tego zrobić bez ciebie - podzieliła się mama. 

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska miała wiele mrocznych sekretów. Ostatni z nich doprowadza do łez
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

Córka Jonathana i Shelby odeszła, ale oni nie zapominają o wdzięczności nawet w najgorszych dla siebie chwilach. Doceniają każdą nawet najmniejszą pomoc, którą pielęgniarki i lekarze dali ich ukochanej córce. O wszystkich wydarzeniach związanych z leczeniem ich małej córki można przeczytać na Facebooku. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszedł z ubogim do baru. Musiała interweniować policja
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. Najpierw dziwne piski, potem błagalne wycie. Kobieta usłyszała dźwięki dochodzące spod ziemi, szybko podjęto interwencję
  4. Mama pierwszych polskich sześcioraczków pokazała nowe zdjęcie dzieci. Niestety, jest mocno zaniepokojona
  5. Mąż nagle zaginął. Jego siostra w najczarniejszych snach nie przypuszczała kto stoi za zbrodnią

źródł: lelum

Następny artykuł