Marta pierwszy raz w życiu przefarbowała włosy na blond. Reakcję rodziców zapamięta na zawsze

Marta pierwszy raz w życiu przefarbowała włosy na blond. Reakcję rodziców zapamięta na zawsze Źródło: unsplash/Casper_Nichols/

Ich córka od zawsze lubiła eksperymentować ze swoim wyglądem, do czego najwyraźniej rodzice już się przyzwyczaili. Tym razem nastolatka zupełnie ich jednak zaskoczyła, choć zmiana nie była aż tak drastyczna. Jaka była reakcja rodziców?

Ich córka nie lubiła nudy, nawet jeśli chodziło o wizerunek. Nieustannie kombinowała ze swoim wyglądam, co i rusz zmieniając sposób ubierania się, malowania, czy też ozdabiając swoje ciało o kolejne kolczyki, a nawet tatuaże. Wszystko wskazywało na to, że jej rodziców nic nie jest w stanie już zaskoczyć, jednak ta na pozór błaha zmiana wywołała spore emocje. Tej reakcji nie zapomni do końca życia. 

Zupełnie się tego nie spodziewali. Córka wróciła z wakacji z pofarbowanymi włosami

Nastoletnia Marta postanowiła opowiedzieć o wszystkim w liście do redakcji Papilot.pl. W swojej krótkiej korespondencji zdradziła, że nigdy nie była "święta" i co chwila coś w sobie zmieniała. Przyznała, że jej rodzicom nigdy to nie przeszkadzało, nawet gdy zrobiła sobie kolczyk w nosie czy tatuaż na nadgarstku. 

Można było zatem uznać, że skoro nawet ozdoba, która zostanie z nią do końca życia, zupełnie ich nie rusza, to nic nie jest w stanie ich zaskoczyć. Marta jednak szybko się przeliczyła, a przekonała się o tym tuż po powrocie z wakacji, podczas których przefarbowała włosy. Nastolatka od zawsze miała je ciemne, do czego zapewne każdy się przyzwyczaił. Tym razem, zaprezentowała się w naprawdę jasnym blondzie. Nie spodziewała się, że jej rodzice tak na to zareagują.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Reakcję rodziców zapamięta do końca życia 

Gdy tylko ci zobaczyli ją w tlenionym blondzie byli wściekli. Marta tłumaczy, że zaczęli krzyczeć i do tego wszystkiego, otwarcie krytykować dziewczynę. W swoim liście dokładnie opisała słowa, jakie od nich usłyszała i które z pewnością ją zabolały. Ponoć stwierdzili, że taka zmiana to wstyd dla całej rodziny.  

Dzisiaj grzeje: 1. Kuchciński wcale nie zamierzał podać się do dymisji. Znamy szokujące kulisy jego odejścia, Kaczyński w tle
 2. Pracował w ZUS. Teraz zdradził sposób na podwyższenie Twojej emerytury

- Oni od razu wyskoczyli z tekstami, że wyglądam jak ulicznica i dziewczyna dresiarza. Ich zdaniem wyglądam wulgarnie i przynoszę wstyd całej rodzinie. Oni są ludźmi z klasą, a ja zbrukałam ich dobre imię. Nie żadnym zachowaniem, ale właśnie włosami (...) Ich zdaniem nie tylko powinnam, ale muszę iść znowu do fryzjera, żeby to naprawić- zdradziła.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Donald Tusk wolałby, żeby to zdjęcie nigdy nie ujrzało światła dziennego. Pospadacie z krzeseł
  2. Kot zakradł się do łóżeczka chorego dziecka, gdy nikt nie patrzył. To, co zrobił złamie wam serce
  3. Przyłapana na gorącym uczynku. Siostra pokazała jej kłamstwo w internecie
  4. Sylwia Bomba chwali się zdjęciami z mężem. Wiemy, kim jest
  5. Ludzie nie mogli uwierzyć własnym oczom. U boku 12-latki stał 65-letni mężczyzna

Źródło: papilot 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News