Córka marszałek Witek błaga internautów o pieniądze. Wiele osób załamuje ręce patrząc na powód

Córka marszałek Witek błaga internautów o pieniądze. Wiele osób załamuje ręce patrząc na powód Źródło: East News ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Córka marszałek Sejmu postanowiła poprosić internautów o wsparcie finansowe i zorganizowała specjalną zrzutkę. Zachowanie to sprowadziło na nią krytykę oburzonych Polaków, którzy uważają, że w tym trudnym czasie są w naszym kraju bardziej potrzebujące osoby.

Niedawno córka marszałek Sejmu wywołała w internecie burzę. Wszystko przez prośbę o wsparcie finansowe w formie dotacji o dowolnej wysokości, które mieliby udzielić internauci. Jednak wiele osób zareagowało oburzeniem na taki apel, uważając, że kobieta wcale nie znajduje się w tak trudnej sytuacji.

Marta to córka Elżbiety Witek. Jej matka należy do partii Prawo i Sprawiedliwość, a obecnie pełni funkcję marszałka Sejmu. Marta sama próbowała wejść do świata polityki dwa lata temu, jednak ostatecznie nie weszła do rady miejskiej rodzinnego Jawora - kobieta otrzymała zaledwie 151 głosów. Na co dzień pracuje jako nauczycielka wychowania fizycznegow Publicznej Katolickiej Szkole Podstawowej u św. Pankracego w Jeleniej Górze i dorabia jako trener personalny. Niedawno ogłosiła kontrowersyjną zbiórkę pieniędzy.

Córka marszałek Sejmu wywołała kontrowersje

Jak podaje Gazeta Wyborcza, córka Elżbiety Witek nie utrzymuje się jedynie z pensji nauczycielskiej. Kobieta dorabia również w jeleniogórskiej siłowni Fit-Master, jako trener personalny. Właścicielem tego obiektu jest przyjaciel jej matki, kulturysta Michał Stachów. Ze względu na panującą epidemię koronawirusa, szkoły oraz siłownie zostały jednak zamknięte.

Córka marszałek Sejmu postanowiła udzielać internetowych rad, jak w efektywny sposób wykorzystać czas kwarantanny. Marta publikuje filmiki z ćwiczeniami, które powtarzać mogą inni internauci, którzy obecnie większość czasu spędzają w domach. Kobieta zorganizowała też zbiórkę pieniędzy na portalu zrzutka.pl.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Zebrane pieniążki pozwolą mi przetrwać ten trudny czas, ale także dzięki nim będę mogła rozwijać siebie poprzez szkolenia i warsztaty - napisała.

W ten sposób córka Elżbiety Witek wywołała kontrowersje wśród internautów. Wiele osób zarzuciło jej, że w obecnym, trudnym czasie, gdy upadają przedsiębiorstwa, a wielu ludzi traci pracę, warsztaty i szkolenia nie są istotnymi potrzebami. Na pomoc czekają osoby, które straciły wszelkie źródła utrzymania lub przedsiębiorcy ogłaszający upadłość. W Polsce przewiduje się też duży wzrost bezrobocia w najbliższym czasie.

Dzisiaj grzeje: 1. Andrzej Duda przekazał informacje o nagłej śmierci. Nie żyje bliska mu osoba, wielu Polaków pogrążonych w żałobie

2. ”Królowe życia”: przyjaciel Dagmary trafił do szpitala psychiatrycznego. Kolejny dramat gwiazdy TTV

Córka marszałek sejmu na zarzuty nie odpowiedziała. Odmówiła także udzielenia wywiadu dziennikarzowi Gazety Wyborczej. Tak samo zareagowali członkowie PiS oraz jej bliscy.

źródło: Gazeta Wyborcza

Najlepsze newsy dnia:

  1. Liczba ofiar wirusa SARS-CoV-2 przekroczyła już 100 tysięcy. Niepokojące dane Uniwersytetu Hopkinsa
  2. Anna Lewandowska w tym miesiącu urodzi. Pokazała ciążowy brzuszek na siłowni (FOTO)
  3. Szumowski skomentował aferę obchodów 10. rocznicy katastrofy smoleńskiej. Naraził się wielu osobom
  4. Zupa, która sytością i aromatem przewyższa nawet żurek. Zrobisz z resztek po Wielkanocy, a smak jest nieziemski
  5. Już nigdy nie wyrzucisz skorupek od jajek. Mają niesamowite działanie, przydatne zwłaszcza teraz
  6. Rolnicy wylewają całe cysterny mleka na pole. Druzgoczące zdjęcia obiegają światowe media

źródło: Gazeta Wyborcza

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News