Ksiądz Wojciech zaczyna dzień od zrobienia śniadania dla córki. Duchowny wyznał całą prawdę o swoim życiu

Ksiądz Wojciech zaczyna dzień od zrobienia śniadania dla córki. Duchowny wyznał całą prawdę o swoim życiu Źródło: .

Córka lubi, kiedy jej tata przygotowuje dla niej posiłki. Mężczyzna wkłada wiele serca w to, by jego rodzina zjadła smacznie. Ksiądz Wojciech podzielił się informacjami o tym, jak wygląda jego rodzinne życie.

Córka nie ma najmniejszych oporów przed tym, aby opowiadać, czym zajmuje się jej tata. Chociaż jego profesja mogłaby wydawać się szokująca w kontekście posiadania rodziny, to mężczyzna chętnie dzieli się swoimi przeżyciami. 

Córka każdego dnia dostaje przygotowane przez tatę śniadanie 

Ksiądz Wojciech każdego dnia wstaje wcześnie rano, by swojej żonie i swemu dziecku przygotować śniadanie. Całą rodziną mieszkają na parafii, więc nie musi daleko dojeżdżać do pracy, wystarczy, że wyjdzie z mieszkania i skieruje się w stronę kościoła. Jego córka, Julka, ma 11 lat i jest już coraz bardziej samodzielna, ale wciąż woli, kiedy jej tata przygotowuje śniadanie. Doskonale wie, że będzie ono smakowało wyśmienicie. 

Po wspólnym śniadaniu Julka idzie do szkoły razem z mamą, Dorotą, która pracuje jako nauczycielka. Duchowny, kiedy ma więcej czasu, stara się też zrobić coś miłego dla swojej żony. Gdy obie jego kobiety wyjdą z domu, wtedy w pełni może zająć się przygotowaniami do mszy, a żeby wypełnić swój dzień jeszcze większą ilością zajęć, popołudnia spędza w szkole, prowadząc lekcje religii. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wieczorem rodzina znowu spotyka się w komplecie, by razem zjeść kolację. Czas spędzony na rozmowach i wspólnych posiłkach sprawia, że rodzina staje się sobie jeszcze bliższa. 

Córka i żona księdza. Jak udaje mu się łączyć życie rodzinne i powołanie?

Ksiądz Wojciech służy w Kościele protestanckim, gdzie księży nie obowiązuje celibat. Mężczyźni, którzy decydują się służyć bogu, mogą bez żadnych przeszkód wiązać się z drugą osobą, zakładać rodzinę i mieć potomstwo. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zapłacisz taką karę, że odechce Ci się wakacji. Nigdy nie pakuj pewnych rzeczy do walizki
2. Już się zaczęło, żywioł dokonuje ogromnych zniszczeń: straty są gigantyczne, jedna osoba zaginęła. Fatalne informacje o pogodzie zza granicy

Księża w Kościele katolickim mogą niedługo uzyskać podobne przywileje. Papież Franciszek wciąż zastanawia się nad tym, czy nie odwołać obowiązującego księży celibatu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdjęcie trafiło do sieci, widać wszystko. Nagle z wody cała mokra wyszła Magda Gessler
  2. Zamiast 500 plus będzie 200 plus. Rząd podjął decyzję, rodziny muszą sobie radzić same
  3. Zamknął się w klatce razem z pitbullem. Kiedy zaczął jeść, wydarzyło się niebywałe
  4. Jeden prosty trik pozwoli zaoszczędzić krocie na zużyciu gazu. Wystarczy przyjrzeć się palnikom
  5. Tysiące interwencji służb, zniszczenia są coraz większe. Żywioł sieje spustoszenie w Polsce, eksperci podnoszą alarm

źródło: wp 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News