W wieku 8 lat ważyła ponad 180 kg, ledwo mogła się ruszać. Najgorsza jest reakcja matki, nie mieści się w głowie

W wieku 8 lat ważyła ponad 180 kg, ledwo mogła się ruszać. Najgorsza jest reakcja matki, nie mieści się w głowie Źródło: YouTube / tubeseantube

Córka kobiety została ogłoszona najcięższym dzieckiem na świecie. Dziewczynka ważyła ponad 180 kilogramów w wieku 8 lat. Reakcja jej matki na otyłość dziecka jest szokująca.

Córka ważyła ponad 180 kilogramów mając zaledwie 8 lat. Dziewczynka została oficjalnie uznana za najcięższe dziecko na świecie. Lekarze nie mogli uwierzyć w to, do jakiego stanu doprowadziła jej ciało własna matka. Reakcja kobiety na problem córki jest szokująca.

8-letnia córka ważyła ponad 180 kilogramów

Historia Jessiki Leonard jest szokująca. Dziewczynka w wieku 8 lat ważyła ponad 180 kilogramów. Ogromne ciało uniemożliwiało jej wykonywanie podstawowych czynności, nie mówiąc już o zabawie czy aktywnościach, które zwykle zajmują dzieci w tym wieku. Dziewczynka nie była w stanie nawet chodzić, przemieszczała się poprzez czołganie. Przestała również uczęszczać do szkoły, a jej zdrowie i życie było coraz bardziej zagrożone. 

Reakcja matki na otyłość córki jest szokująca. Kobieta nie widziała nic złego w tym, że jej dziecko ciągle podjada, a jego ciało urosło do monstrualnych rozmiarów. Nie martwiła się ani rosnącym ciężarem ciała ani narastającymi z tego powodu problemami zdrowotnymi. Nie zabraniała dziewczynce  obfitych posiłków, wręcz przeciwnie.

- Jadła co dwie godziny – powiedziała matka o córce.

Córka miała poważne problemy ze zdrowiem, przestała chodzić do szkoły

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Matka Jessiki zrozumiała, jak poważnym problemem jest tusza dziewczynki dopiero wtedy, kiedy jej córka zaczęła mieć trudności z oddychaniem. Dziecko w krytycznym stanie zostało przewiezione do szpitala dziecięcego w East Tennessee. Sprawą olbrzymiej 8-latki zajęły się służby opieki, które nakazały matce wysłanie córki do do kliniki otyłości w Wirginii. Kobieta miała też uczęszczać na zajęcia dla rodziców, by przygotować się na powrót dziecka i wprowadzić nowe zasady żywieniowe w domu.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziadek znalazł w lesie 130-letni nagrobek. Gdy przeczytał napis, prawie zemdlał
2. Nie żyją przynajmniej 43 osoby, bilans ofiar cały czas rośnie. Światowe media od rana obiegły ponure informacje o zagranicznej tragedii

W czasie pobytu z klinice otyłości dziewczynka schudła 136 kilogramów. Dziecko wróciło do domu, a dzięki ścisłej diecie i regularnym ćwiczeniom Jessica pozbyła się nadmiaru tuszy w naturalny sposób i uniknęła ryzykownej operacji. Czeka ją jeszcze zabieg usunięcia nadmiaru skóry, ale już teraz czuje się w swoim mniejszym ciele rewelacyjnie. Matka wspiera dziewczynkę i monitoruje jej posiłki, a Jessica wróciła do szkoły i znów może cieszyć się beztroskim dzieciństwem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wystarczy dodać do prania proszek do pieczenia. Efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania
  2. Prostsze niż placki ziemniaczane i o wiele pyszniejsze, wręcz obłędne. Receptura góralska jest cudowna
  3. Na sali zapadła ciemność, chwilę potem pojawiła się Kurdej-Szatan. Ludzie oszaleli, gdy zobaczyli jej seksowną kreację i usłyszeli anielski głos
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"  
  5. Sieć w cieniu konkurencji. Biedronce rośnie trudny przeciwnik, z którym będzie mieć problemy

źródło: YouTube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News