Mała córka w końcu wyznała mamie bolesną prawdę. Przez lata wujek zakradał się do niej i zmuszał do czynności seksualnych

Mała córka w końcu wyznała mamie bolesną prawdę. Przez lata wujek zakradał się do niej i zmuszał do czynności seksualnych

Córka wyznała matce, że padła ofiarą molestowania przez innego członka rodziny. Dramat nastolatki trwał przez lata, w końcu kobieta postanowiła złożyć zawiadomienie na policję. Bolesna prawda w końcu wyszła na jaw.

Jej córka przeżywała koszmar we własnym domu. W małej wsi w powiecie Liniewo (województwo pomorskie) doszło do przestępstwa na tle seksualnym. Matka molestowanej dziewczynki zgłosiła sprawę służbom, a straszna tajemnica w u końcu została ujawniona.

Matka nie wiedziała, że jej córka jest molestowana przez bliskiego członka rodziny

Oprawcą okazał się właściciel domu, wujek 12-letniej dziewczynki. Prokuratura jednak nie zdradza więcej szczegółów na temat przestępstwa z uwagi na dobro ofiary. Teraz 54-latek usłyszał zarzuty doprowadzania osoby małoletniej poniżej 15. roku życia do tak zwanych "innych czynności seksualnych". Na czas trwania sprawy trafił do aresztu i grozi mu od 2 do 12 lat więzienia. W trakcie przesłuchań zeznawał, ale nie przyznał się do winy. 

Dziewczynka również została przesłuchana, doszło do tego w obecności biegłego psychologa. Do aktów molestowania nastolatki miało dochodzić wielokrotnie, to też 54-latek został obciążony jeszcze poważniejszymi zarzutami. Nikt z mieszkańców gminy Liniewo nie podejrzewał, że w domu mężczyzny nastolatka mogła przechodzić przez piekło. 

Sprawa wywołała ogromne oburzenie wśród lokalnej społeczności

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sąsiedzi nie spodziewaliby się, że 54-latek mógłby dopuścić się takiego czynu. Wszyscy myśleli, że w domu mieszka zwyczajna, kochająca się rodzina, która nie ma większych problemów. Prawda okazała się zgoła inna, co spotkało się z oburzeniem mieszkańców wsi.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O.
2. Marta Kaczyńska nie mieszka z mężem. Media podają informacje dot. jej małżeństwa

- Nie mogę w to uwierzyć. Jestem totalnie zaskoczona i sama nie wiem, co o tym wszystkim myśleć. To mała społeczność. Wszyscy się tu znamy. Nigdy nie doszło tu do żadnej podobnej sytuacji. To wydawała się zwyczajna rodzina, mieszkali w jednym domu, który należał do zatrzymanego mężczyzny. Nikomu nawet nie przyszłaby do głowy taka myśl, że ten człowiek mógłby skrzywdzić dziewczynkę - mówiła jedna z mieszkanek we wsi Liniewo.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 200 tys. ludzi za chwilę zostanie NA BRUKU. Wszystko przez komputery
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Wyłowili 13 martwych ciał, wszystkie z nich to kobiety. Polsat przekazał informacje o tragicznych wydarzeniach
  4. Nagły zwrot akcji ws. zabójstwa małej Kristiny. Zbrodnia okazała się jeszcze bardziej brutalna, niż ktokolwiek przypuszczał?
  5. Media: poważne kłopoty w małżeństwie Barbary Kurdej-Szatan. Gwiazda wystosowała oficjalny komunikat

Źródło: Dziennik Bałtycki

Następny artykuł