Latami odprawiała egzorcyzmy na córce. Nagle sytuacja przeszła wszelkie wyobrażenia, skrajny dramat

Latami odprawiała egzorcyzmy na córce. Nagle sytuacja przeszła wszelkie wyobrażenia, skrajny dramat Źródło: LibreShot/Martin Vorel

Córka przez lata mieszkała z nią sam na sam. Kobieta dostrzegła w dziewczynce szatana. Próbowała go wypędzić z jej ciała wszystkimi, znanymi jej sposobami. Stan, do którego ją doprowadziła, jest skandaliczny.

Córka tej kobiety była jej oczkiem w głowie, ale w najgorszy możliwy sposób. Nikt nie podejrzewał, jak zakończy się ta historia. Gdy mąż kobiety wyjechał do Anglii za chlebem, nie spodziewał się, co zastanie, gdy wróci. Wszystko zaczęło się siedem lat temu, w 2012 roku.

Córka została sama z matką

Pan Józef nie mógł podejrzewać, co stanie się, gdy zostawi córkę pod opieką żony. 54-letnia Aldona od zawsze była bardzo religijna. Czas dzieliła między dom, pracę i kościół, a ponad wszystko zależało jej na tym, żeby uczestniczyła w tym cała jej rodzina. Dopóki w domu był z nią mąż, jakoś im się układało, ale kiedy mężczyzna był zmuszony wyjechać do pracy za granicę, w domu rozpętało się piekło.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kobieta niespodziewanie stwierdziła, że jej ukochana córka znajduje się pod wpływem diabła. Marysia, bo tak ma na imię niewinna ofiara kobiety, przechodziła wówczas okres dojrzewania. To nie jest łatwy czas w życiu żadnego dziecka, ale jej matka uczyniła go dla niej prawdziwą gehenną.

Córka Aldony była poddana przez kobietę egzorcyzmom. Każdego dnia była skrapiana przez matkę wodą święconą, zmuszana do wielogodzinnych modlitw, a noce spędzała słuchając pieśni religijnych. To wszystko miało zbliżyć ją do Boga, ale zamiast tego wpędziło ją w depresję i doprowadziło do aż czterech prób samobójczych.

Dziewczyna przeżywała ten koszmar aż pięć lat. Nie wiadomo, czy i w jaki sposób matka tłumaczyła tendencje samobójcze córki lekarzom i znajomym, ale aż do powrotu jej męża, nikt nie zainterweniował w sprawie nieludzkiego traktowania dziewczyny. 

Józef Z. wrócił do domu i od razu zaobserwował, że coś jest nie tak. Nie spodziewał się, że wiara żony przeistoczy się w fanatyzm. Nie miał żadnych wątpliwości, że taka sytuacja nie może trwać dłużej. Zagrażała w końcu życiu i zdrowiu jego ukochanego dziecka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Włączyła się kamera alarmowa. Przypadkiem odkrył, co jego dziewczyna robi z psem, gdy go nie ma

2.  Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

Józef Z. zgłosił sprawę do prokuratury. Aldona została oskarżona o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad własną córką. Wyrok zapadł dopiero po dwóch latach. Kobieta została uznana za niepoczytalną i skierowana na leczenie psychiatryczne. Musiała też opuścić dom rodzinny, a malutka dziewczynka w końcu mogła zacząć normalne, spokojne życie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda Hollywood stawia hotel w Warszawie. Wiemy gdzie i kiedy ruszy
  2. Niestety, nie żyje dziadek. Uratował wnuczkę z płonącego domu, poniósł bohaterską śmierć
  3. W tragicznym wypadku straciła pamięć, nie wiedziała kim jest jej mąż. Jego reakcja rozrywa serce na pół
  4. Chylińskiej wystarczyły trzy słowa. Mistrzowską ripostę gwiazdy uczestnicy "Mam Talent" zapamiętają na długo
  5. 45-latka urodziła bliźniaki. Ojcem jest syn kobiety

źródło: popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News