5-letnia córeczka umierała na jej oczach, a matka nawet nie kiwnęła palcem. Powód przeraża

5-letnia córeczka umierała na jej oczach, a matka nawet nie kiwnęła palcem. Powód przeraża Źródło: Facebook

Córka umierała na oczach swojej matki, ale kobieta nie wezwała żadnej pomocy. Zamiast tego zaczęła się modlić. Jej tłumaczenia są absurdalne.

Córka kobiety umierała w męczarniach, a jej matka nie wezwała żadnej pomocy w obawie przed konsekwencjami prawnymi. Zamiast tego postanowiła się pomodlić. Kobieta bezradnie patrzyła, jak odchodzi jej 5-letnie dziecko, jej tłumaczenia są niewiarygodne. 

Córka umierała na oczach matki

5-letnia Sophia Larkson, mieszkająca z matką w stanie Kolorado w USA, obudziła się pewnej nocy, bo poczuła silne pragnienie. Dziewczynka udała się do kuchni i sięgnęła po butelkę, w której powinna znajdować się woda. Niestety, okazało się, że w środku znajdował się płyn z ciekłą metaamfetaminą, którą jej matka przygotowywała w domu. Kilka dni wcześniej Stephanie Alvarado straciła pracę w gabinecie dentystycznym z powodu zażywania narkotyków. 

Po zażyciu nielegalnej substancji, dziecko doznało silnych halucynacji. Dziewczynka straciła kontakt z rzeczywistością, nie można było się z nią porozumieć. Nie była w stanie się poruszać, ani nawet ustać samodzielnie na nogach. Matka Sophie nie wezwała jednak żadnej pomocy w obawie przed utraceniem praw rodzicielskich. Zamiast tego 26-latka postanowiła się pomodlić i czekać na rozwój sytuacji.

Córka kobiety zatruła się płynną metaamfetaminą

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Stan dziecka pogarszał się w szybkim tempie, a po kilku godzinach 5-latka straciła przytomność. Dopiero wtedy przerażona 26-latka zdecydowała się na powiadomienie służb ratunkowych. Dziewczynka została przetransportowana do szpitala i oddana w ręce lekarzy. Niestety było już jednak za późno. Dziecko zmarło. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy byliśmy oszukiwani? Wyciekły tragiczne dane dotyczące śmiertelności koronawirusa
2. Nie żyje gwiazda Polsatu. Jej mąż przerywa milczenie

Późniejsze badania potwierdziły, że 5-letnia dziewczynka zmarła z powodu zbyt dużego stężenia metaamfetaminy we krwi. Matka Sophie została aresztowana, a jej mieszkanie przeszukane. Funkcjonariusze znaleźli znaczne ilości narkotyków.  26-latka odpowie przed sądem za nieumyślne spowodowanie śmierci swojego dziecka oraz posiadanie i dystrybucję narkotyków.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rewolucyjny przepis na chleb w jajku lepszy niż pizza. Robi się w 3 minuty, dlaczego wcześniej nikt go polecał?
  2. Niemal każdy załapie się na wcześniejszą emeryturę. Nowy pomysł rządzących
  3. Fani są zdruzgotani, smutne doniesienia o Dodzie. Nie wytrzymała, podjęto przykrą decyzję
  4. Nie żyje gwiazda Polsatu. Jej mąż przerywa milczenie
  5. Jackowski nie ma wątpliwości. Dojdzie do przełomu

źródło: Radio Zet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News