Maleństwo miało tylko 4 miesiące. Rodzice katowali córeczkę do upadłego, mieszkańcy polskiej miejscowości są zdruzgotani

Maleństwo miało tylko 4 miesiące. Rodzice katowali córeczkę do upadłego, mieszkańcy polskiej miejscowości są zdruzgotani Źródło: Pixbay.com

Ich córka miała tylko 4 miesiące, kiedy ją skatowali. Dziecko trafiło do jednego z łódzkich szpitali w koszmarnym stanie. Lekarze, którzy byli na miejscu, nie mogli uwierzyć własnym oczom.

Ich kilkumiesięczna córka trafiła do szpitala w opłakanym stanie. To rodzice skatowali maleństwo. Lekarze, kiedy spojrzeli na 4-miesięczne niemowlę, nie mogli uwierzyć własnym oczom. Chociaż dziecko znalazło się w szpitalu już wcześniej z podobnymi obrażeniami, rodzice nie przestali się nad nim znęcać. Teraz cała Łódź jest świadkiem tej ogromnej tragedii. 

4-miesięczna córka kolejny raz została skatowana przez własnych rodziców

Maleńką dziewczynkę, która trafiła do jednego z łódzkich szpitali miejskich, skatowała 26-letnia matka i 25-letni ojciec. Na to, co działo się w ich domu, nie zareagował zupełnie nikt. To matka swojej bezbronnej ofiary, widząc koszmarny stan dziecka, zgłosiła się z nim do Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niemowlę miało liczne sińce i urazy wewnątrzczaszkowe, które najprawdopodobniej były spowodowane silnym potrząsaniem jego delikatnym ciałkiem. Doznane obrażenia wyglądały na tyle poważnie, że lekarze błyskawicznie podjęli decyzję o reakcji. Personel medyczny zgłosił również pobicie dziecka na policję. Dzięki ich szybkiej interwencji wyrodni rodzice zostali zatrzymani. 

Niedługo wcześniej dziewczynka trafiła na stół operacyjny z podobnym urazem

Tragedia, która rozgrywała się w rodzinie dziewczynki, trwała już od jakiegoś czasu. Kiedy niemowlę po raz pierwszy trafiło do szpitala w opłakanym stanie, jego rodzice dostali kuratora, ale nie zapobiegło to kolejnej tragedii.

Prokuratura już postawiła im zarzut znęcania się nad córką i spowodowania u niej ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Matka przyznała się do winy. Oświadczyła też, że nie chcieli z mężem zrobić dziecku krzywdy. Nie radzili sobie z jej wychowaniem, bo płakała, dlatego żeby ją uciszyć, potrząsali nią bądź dawali "klapsy". 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany aktor. Przegrał walkę ze straszliwą chorobą
2. Gotujesz rosół na udkach z kurczaka? Popełniasz ogromny błąd, najlepsi kucharze ostrzegają

Rodzice dziewczynki najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie. Na tę decyzję wpłynął też fakt, że ojca dziecka poszukiwał wcześniej Sąd Rejonowy w Zduńskiej Woli. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Trwa przybierający na sile atak silnego wiatru w polskiej miejscowości. Przed niebezpieczeństwem ostrzega IMGW
  2. Media obiegły najgorsze wieści, zaginęła Megan. Mieszkańcy i rodzina są zrozpaczeni, trwa dramatyczna akcja poszukiwawcza
  3. Gotujesz rosół na udkach z kurczaka? Popełniasz ogromny błąd, najlepsi kucharze ostrzegają
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"
  5. Nowy podatek zapłacą wszyscy! Ceny niemal najpopularniejszego produktu w kraju poszybują w górę

Źródło: Planeta.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News