Zobaczyli w sieci jedno zdjęcie swojej córki. Natychmiast wyrzucili ją z domu i się jej brzydzą

Zobaczyli w sieci jedno zdjęcie swojej córki. Natychmiast wyrzucili ją z domu i się jej brzydzą Źródło: Unsplash / Aricka Lewis

Córka tej pary nie spodziewała się, że umieszczenie tego zdjęcia w sieci będzie miało tak poważne konsekwencje. Rodzice powiedzieli, że brzydzą się jej i wyrzucili ją z domu. Dziewczyna straciła wszystko.

Córka była ich oczkiem w głowie. Dziewczyna jest wszechstronnie uzdolniona, dostała również stypendium sportowe. Kiedy zobaczyli jej zdjęcie w sieci, byli w szoku. Powiedzieli, że brzydzą się jej i wyrzucili ją z domu. 19-latka straciła wszystko, nie miała za co żyć i gdzie mieszkać. Nie spodziewała się takich konsekwencji opublikowania jednego zdjęcia w internecie.

Córka była świetną uczennicą, miała stypendium sportowe

Emily Scheck uczyła się w collegu Canisius w Buffalo w Nowym Jorku. Wiodła zwyczajne życie, aż do dnia, w którym jej rodzice zobaczyli zdjęcie, które zrujnowało jej świat. Rodzice dziewczyny myśleli, że dobrze znają swoje dziecko. Nie wiedzieli jednak, że dziewczyna jest homoseksualna. Na fotografii zobaczyli, jak pozuje ze swoją dziewczyną. Wtedy dowiedzieli się prawdy. Ta informacja zmroziła im krew w żyłach, nie mogli w to uwierzyć.

Od razu zadzwonili do córki. Przerażona nastolatka wyjawiła im prawdę. To było dla nich zbyt wiele. Powiedzieli jej, że ma dwa wyjścia: albo wróci do domu i przejdzie terapie nawracającą z homoseksualizmu, albo nie będzie już z nimi mieszkała, bo nie chcą mieć takiej córki. Oznajmili jej nawet, że się jej brzydzą. 

Nastolatka miała nadzieję, że tylko żartują. Niestety byli całkowicie poważni. Po powrocie do domu zastała przed wejściem kartony ze swoimi rzeczami. Małżeństwo powiedziało jej prosto w twarz, że nie chce jej znać. Zabronili jej wstępu do swojego mieszkania i kontaktu z rodzeństwem. Zwyzywali ją od najgorszych. 19-latka nie miała gdzie się podziać, a miała przy sobie tylko 20 dolarów. Pomogli jej przyjaciele, trener i ukochana dziewczyna. Kontynuowała naukę, trenowała, a po szkole dorabiała, żeby mieć za co żyć. Nie miała jednak wystarczająco dużo pieniędzy, żeby zapłacić za czesne. Potrzebowała aż 18 tysięcy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Córka straciła dach nad głową i została bez środków do życia

Przyjaciele zorganizowali dla Emily zbiórkę w sieci. Historia nastolatki poruszyła tysiące internautów, którzy chętnie dorzucali do puli kolejne pieniądze. Łącznie udało się uzbierać ponad 100 tysięcy dolarów. Dziewczyna nie kryła wzruszenia. Oficjalnie podziękowała wszystkim darczyńcom.

 - Rodzina nie zawsze jest tym, na co masz gwarant. Czasem po prostu sama się znajduje - napisała w oświadczeniu.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka walczyła z alkoholizmem i depresją do końca życia. Nawet jej przyjaciółka, Beata Tyszkiewicz nie mogła jej uratować
2. Pies nauczył się mówić. Słowa, które wypowiedział powalają na łopatki, jest nagranie

Rodzice po czasie pogodzili się z faktem, że ich córka jest lesbijką. Przeprosili dziewczynę i chcieli, by wróciła do domu. Powiedzieli, że wciąż bardzo ją kochają. Nie wiadomo jednak, czy Emily im wybaczyła.


Twitter / scheck_emily

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wejdą do twojego domu i nałożą WYSOKĄ GRZYWNĘ. Skontrolowali już tysiące Polaków
  2. Piotr Fronczewski miał romans ze znaną aktorką. Latami oszukiwał żonę i dzieci
  3. Podczas swojego wesela pan młody nagle uderzył żonę w twarz. Powód jest oburzający, nagranie trafiło do sieci
  4. Mama musiała pochować zmarłego syna. Ale 5 lat później doznała przeczucia, które wywróciło jej życie do góry nogami
  5. Adoptowała psa, który ciągle warczał pod drzwiami. Chwilę później odkryła straszną prawdę

źródło: Webniusy

Następny artykuł