Polskę obiegła tragiczna wiadomość. Córka przekazała informacje o śmierci, walczył do samego końca

Polskę obiegła tragiczna wiadomość. Córka przekazała informacje o śmierci, walczył do samego końca Źródło: Pikio.pl

Córka przekazała za pomocą mediów społecznościowych wyjątkowo smutne wiadomości. Słowa, jakimi podzieliła się kobieta, sprawiają, że trudno powstrzymać wzruszenie. Odszedł ceniony człowiek, który całe swoje życie udowadniał, że nie ma rzeczy niemożliwych i praca nie zmusza do rezygnacji z życia prywatnego. Udowadniał, że bycie człowiekiem to nie tylko pusty frazes.

Córka zamieściła rozdzierający serce wpis na profilu ojca. Słowa, jakie skierowała do wszystkich interesujących się losem mężczyzny, wiele mówią. Chociaż cała rodzina przeżywa teraz okropnie ciężki czas, to znalazła chwilę, aby podziękować osobom, które w tym trudnym momencie nie zapomniały o swoim przyjacielu i wciąż interesowały się jego losem. Polskie media straciły wyjątkowo pracowitego człowieka.

Najgorsze z możliwych informacji przekazała ukochana córka

Córka cenionego w branży medialnej specjalisty poinformowała, że jej tata odszedł. Komunikat, jaki pojawił się na Facebooku, nie pozostawia złudzeń co do przyczyn śmierci. Mężczyzna zmarł po wycieńczającej chorobie. Do ostatniego momentu jednak nie przestawał walczyć i wierzył, że i z tego pojedynku uda mu się wyjść obronną ręką. Córka Tomasza Pudlisa zamieściła w sieci wzruszające pożegnanie oraz prośbę skierowaną do wszystkich czytających jej słowa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Podziękowała za wsparcie i poprosiła o modlitwę

- Z ogromnym żalem informujemy, że dzisiaj po południu po długiej i ciężkiej chorobie odszedł mój cudowny tatuś i wspaniały mąż, brat i syn. Był najsilniejszym człowiekiem, jakiego znam i walczył do samego końca. Bardzo proszę o modlitwę w jego intencji. Dziękuje wszystkim, którzy pomogli nam w czasie jego choroby. Będziesz zawsze w moim sercu tatusiu - przeczytać można na Facebooku. Córka nie ukrywała, że targają nią ogromne emocje. Starta rodzica to zawsze trudny moment w życiu każdego człowieka, ostatnio podobne wieści przekazała Beata Kozidrak.Tomasz Pudlis przez długi okres walczył o swoje życie, niestety potwierdziły się najgorsze informacje.

Dzisiaj grzeje: 1. Magda Narożna pokazała zdjęcie z wakacji. Wszyscy patrzą tylko na jej biust, przesadziła?

2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

3. Mamy potwierdzenie, uczniowie natychmiast rozpoczynają zdalną naukę. Fatalna sytuacja w renomowanym liceum

Odszedł ceniony w branży mediowej specjalista

Tomasz Pudlis żegnany jest przez ogromną ilość osób, z którymi przyszło mu pracować. Wirtualne media cytując słowa, jakie zamieściła córka mężczyzny, zwraca uwagę, iż pracował on dla największych w tym kraju. Przez ostatnie lata trzymał pieczę nad Agorą. Ceniono jego profesjonalizm i umiejętność spełniania składanych obietnic. Rodzinie oraz przyjaciołom i współpracownikom składamy najszczersze kondolencje. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nieprawdopodobna wpadka dziennikarki TVP 1 na żywo. Aż trudno uwierzyć
  2. Mumia przemówiła. Archeologowie odtworzyli głos człowieka sprzed 3 tysięcy lat
  3. Od 15 września ruszą wielkie zmiany w całej Polsce. Lekarze biją na alarm, będzie źle
  4. Policja pilnie poszukuje kobiety ze zdjęcia. Oszukała starszą panią na niebagatelną kwotę pieniędzy
  5. Z ostatniej chwili: Żona przekazała tragiczną wiadomość o śmierci aktora
  6. Nie wiesz, ile tracisz, pozbywając się liści z kalafiora. Już nigdy więcej ich nie wyrzucisz

Źródło: Wirtualne media

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News