Ludzie na ulicy bali się jej chorej córki, mijali ją z obrzydzeniem. Wtedy matka wpadła na pewien pomysł

Ludzie na ulicy bali się jej chorej córki, mijali ją z obrzydzeniem. Wtedy matka wpadła na pewien pomysł Źródło: .

Córka była wykluczana ze społeczeństwa przez swoją chorobę, ale mama postanowiła temu zaradzić. Jest on genialny w swojej prostocie. W przyszłości dziecko na pewno jej podziękuje.

Córka odtrącana przez inne osoby z powodu choroby to okropny widok dla chyba każdej matki. Bo przecież to nie wina dziecka, że zachorowało, a co więcej dziewczynka w żaden sposób nie może zarazić innych osób. Mimo to ze względu na jej wygląd matki innych dzieci zabierają swoje pociechy, kiedy dziewczynka się do nich zbliża.

Dużo się mówi o tym, że wygląd nie ma znaczenia, a o człowieku świadczy jego zachowanie. Niestety wiele osób nadal bardzo mocno stygmatyzuje innych tylko ze względu na to, jak wyglądają. Tyczy się to również dzieci, które nie rozumieją, dlaczego tak się dzieje. Na szczęście niektóre mamy potrafią z tego wybrnąć w idealny sposób.

Jej córka była odtrącana przez innych ludzi, ale znalazła na to prosty sposób

Mieszkająca w Arizonie Ashley Nadi, jest szczęśliwą mamą małej Charlie, która niestety cierpi na łuszczycę. Choroba jest wyraźnie widoczna na niemalże całym ciele dziecka, przez co niektóre osoby starają się unikać z nią kontaktu. Niektórzy z widocznym obrzydzeniem na twarzy mijają dziewczynkę na ulicy. Charlie jest bardzo towarzyską i wesołą dziewczynką, która nie rozumiała, dlaczego tak się dzieje. Dlatego też jej mama wymyśliła bardzo sprytny sposób, aby pomóc swojej córeczce.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ


Łuszczyca jest chorobą autoimmunologiczną i nie można się nią zarazić. W przypadku Charlie udało się ją złagodzić, ale całkowite wyleczenie jest niemalże niemożliwe. Dodatkowo jej mama postanowiła, że nie będzie ukrywać choroby córki przed światem, mimo że dziewczynka jest przez to często szkalowana.

Prosta i skuteczna metoda

Kobieta znalazła za to sposób, aby inni rodzice przestali się obawiać, że ich dzieci zarażą się do Charlie. Kiedy Ashley widzi, jak inny rodzic zabiera swoje dziecko od Charlie, to podchodzi do córeczki i całuje ją w policzek. Dzięki temu pokazuje wszystkim, że choroba dziewczynki nie jest zaraźliwa. Wtedy niektóre osoby nieco się uspokajają, a na pewno nie są tak przestraszone, jak wcześniej.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatek myślał, że przygarnął szczeniaka. Rósł w zastraszającym tempie, specjaliści musieli zabrać zwierze w specjalne miejsce
2. Doda nagrała starsze małżeństwo w dwuznacznej sytuacji na plaży. Pokazała filmik fanom. Byli zniesmaczeni

Jest to zarazem genialne rozwiązanie tego nieprzyjemnego problemu, jak i wspaniałe okazanie matczynej miłości względem dziecka. Bez wątpienia wiele osób powinno brać przykład z tej dwójki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Dziewczyna rzuciła liścik recepcjonistce. Gdy kobieta go przeczytała, w pośpiechu zawiadomiła policję
  3. Podczas balu skierowała do gwiazd TVN kilka słów prawdy o Woźniaku-Staraku. Nagle zapanował smutek
  4. Nie zauważyła, że kot wskoczył do pralki. Godzinę później załamana pędziła do weterynarza
  5. Kiedy Oliwia powiedziała, jak pracuje, wszyscy zaczęli się śmiać. Ale jak dodała, ile zarabia, nie było im już do śmiechu

źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News