Ojciec zażartował z córki w wyjątkowo okrutny sposób. Jednak to jej reakcja odbiera mowę

Ojciec zażartował z córki w wyjątkowo okrutny sposób. Jednak to jej reakcja odbiera mowę Źródło: screen vod.pl

Córka ojca żartownisia bez wątpienia nie ma łatwego życia. Zwłaszcza, że to ona często staje się ofiarą wymyślnych i niekiedy okrutnych żartów swego ojca.

Córka stała się ofiarą okrutnego żartu ze strony własnego ojca. Osoba, która powinna dbać o bezpieczeństwo domowników, perfidnie zakpiła sobie ze swojego dziecka. Co więcej, mężczyzna wszystko wrzucił do sieci, gdzie jego nagranie zobaczyły tysiące osób. Reakcja jego córki na kawał potrafi odebrać widzowi mowę.

Nie da się ukryć, że każdy z nas lubi raz na jakiś czas wykręcić komuś dowcip, ale wymaga to przede wszystkim odpowiedniego planu, przygotowań oraz ofiary. Szczególnie ten ostatni element powinien zostać odpowiednio dobrany, żeby nie obawiać się o ewentualną zemstę. W tym wypadku mamy do czynienia z ojcem, który swojej córce wykręcił naprawdę przerażający żart.

Jego córka prawie zeszła na zawał

Nie każdy musi lubić horrory, ale bez wątpienia większość osób doskonale zna wizerunki najbardziej kultowych postaci z filmów grozy takich jak Freddy Krueger czy Jason Voorhees. Innym antybohaterem takich filmów jest laleczka o imieniu Chucky, z którą raczej nikt nie chciałby się pobawić.

Pewien ojciec postanowił wykorzystać strach swojej córki względem postaci z kultowych horrorów i obmyślił makabryczny dowcip. Mężczyzna położył się niczym nieżywy na werandzie swojego domu. Głowę miał wymazaną sztuczną krwią, a tuż obok fikcyjnej rany stała zabawka właśnie wyglądająca dokładnie jak Chucky.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy przyszły "ojciec roku" był już gotowy, kilkukrotnie uderzył w ścianę domu, co wywabiło jego ofiarę w postaci córki, która zobaczyła przed sobą swojego niby martwego ojca, a nad nim postać morderczej lalki z horroru. Dziewczyna momentalnie wpadła w panikę, myśląc, że to wszystko dzieje się naprawdę.

Dzisiaj grzeje: 1. Koszmarne wiadomości, trąba powietrzna uderzyła na południu Polski. Zagrożone kolejne regiony
2. Rekordowa podwyżka płacy minimalnej. Rząd przyjął propozycję resortu

Pojawił się głośny krzyk i histeryczne machanie ręką przy klatce piersiowej, jakby dziewczyna dostała zawału, po chwili, kiedy zszedł z niej pierwszy stres, wzięła nogi za pas nawet nie sprawdzając, czy jej biedy tata jeszcze dycha. Oczywiście można by się zastanawiać, jakim cudem nastolatka uwierzyła, że postać z filmu ożyła, ale pamiętajmy, że tu działa przede wszystkim efekt zaskoczenia. Jednocześnie aż strach pomyśleć, co jej ojciec przygotował następnym razem.

córka screen vod.pl

 

  1. Renata Beger zmieniła się nie do poznania. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda! Legenda Samoobrony nie przypomina dawnej siebie
  2. Małgorzata Kożuchowska znika z TVN! Władze podjęły OSTATECZNĄ decyzję. Fani zaniepokojeni
  3. Miał wypadek, myśleli że nie żyje. W kostnicy podjęto akcję ratunkową
  4. Niepojęte, że mąż zdradzał żonę z tyloma kobietami naraz. Wymyśliła nadzwyczajną zemstę
  5. Najbardziej dziwaczne paznokcie hybrydowe, jakie do tej pory stworzono. Nowy trend powoli podbija serca odważnych kobiet

źródło: VOD

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu