51-latka umierała w samotności. Córka nie mogła przy niej być, złapała telefon i zrobiła niezwykłą rzecz

51-latka umierała w samotności. Córka nie mogła przy niej być, złapała telefon i zrobiła niezwykłą rzecz Źródło: Facebook.com sophiaessel2

Córka nie mogła być przy mamie, która umierała w szpitalu. Zrozpaczona kobieta chwyciła za swój telefon i zrobiła niesamowicie wzruszającą rzecz.

Córka 51-latki nie mogła towarzyszyć umierającej mamie na oddziale intensywnej terapii. Zdruzgotana dziewczyna nie wiedziała, co ma zrobić. Nagle chwyciła za telefon i zrobiła niesamowicie wzruszającą rzecz. To było niezwykle piękne pożegnanie, wszyscy byli poruszeni jej gestem.

Córka umierającej kobiety była zdruzgotana

51-letnia Kay Elmer była matką dwójki dzieci. Kobieta trafiła do jednego z angielskich szpitali z objawami zakażenia koronawirusem. Jej stan pogarszał się z dnia na dzień, aż w końcu lekarze wyznali rodzinie, że kobiety nie uda się uratować. Bliscy stanęli przed najtrudniejszą decyzją w życiu, musieli odłączyć kobietę od aparatu podtrzymującego życie.

Córka kobiety, Sophie była zrozpaczona. Dziewczyna pragnęła być przy mamie, jednak z powodu zagrożenia nie mogła przebywać w sali z umierającą mamą. W pewnym momencie chwyciła za telefon i zadzwoniła do kobiety, a lekarze umożliwili jej słuchanie ostatnich oddechów matki. Sophia zdecydowała się na wzruszający gest i pożegnała swoją mamę w niezwykły sposób.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Córka 51-latki pożegnała ją w niesamowity sposób

Dziewczyna puściła przez telefon piosenkę Tiny Turner pt. "Simple The Best". Tym samym utworem 51-latka pożegnała na pogrzebie swoją mamę czyli babcię Sophie. Ten niezwykły gest wzruszył wszystkich w szpitalu.

- Moja mama była najbardziej niesamowitą kobietą, jaką kiedykolwiek spotkałem, zawsze pozytywną i zawsze uśmiechniętą. Mówiła mi, jaka jestem piękna i że mogę wszystko [...] Uwielbiała śpiewać, śpiewała wszędzie dokąd chodziła i zawsze miała przy sobie tłum - powiedziała o zmarłej mamie Sophie.

Dzisiaj grzeje: 1. Andrzej Duda w sesji na żywo dostał pytanie o likwidację 500 plus. Słowa, które padły, rozwścieczą wielu Polaków

2. Premier powiedział, kiedy może nastąpić szczyt zachorowań. ”Jesteśmy jeszcze na początku epidemii”

Sophie obwinia o śmierć swojej mamy brytyjskie społeczeństwo. Według niej, wielu Anglików wciąż lekceważy zalecenia dotyczące zachowania bezpieczeństwa w czasie szalejącej pandemii koronawirusa. Ich beztroska spowodowała, że 51-latka zapłaciła najwyższą cenę. W szpitalu przebywa również ojczym dziewczyny, który też trafił tam z objawami Covid-19.

- Niestety ja i moja rodzina musieliśmy zapłacić za błędy ludzi, którzy nie przebywali w domu i niezależnie od tego, co mówi prawo, ludzie muszą kierować się zdrowym rozsądkiem - zaapelowała córka zmarłej kobiety.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niepokojące dane GIS. Kto w Polsce najczęściej choruje na COVID-19?
  2. Robert Lewandowski szpanuje nowym samochodem. Luksus, o którym może śnić każdy (FOTO)
  3. Zabił żonę przez kwarantannę. Nie wytrzymał z nią nawet tygodnia pod jednym dachem
  4. Od kwietnia pracownicy mogą stracić nawet połowę pensji. Chodzi o duże pieniądze, wszystko zgodnie z prawem
  5. 3 znaki zodiaku nigdy nie będą dobrymi małżonkami. Nikt długo nie wytrzymuje, rozwód jest niemal pewny
  6. Załamana kasjerka powiedziała całą prawdę o "godzinach dla seniorów". Nie mieści się w głowie

źródło: Daily Mail

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News