katarzyna w. zabiła córkę
.
Aleksandra Bolko - 7 Lutego 2020

Ostatni wywiad z Katarzyną W. nie mieści się w głowie. Skandaliczne słowa o zamordowanej Madzi

Córka Katarzyny W. została przez nią brutalnie zamordowana. Przed skazaniem na więzienie, mama Madzi udzieliła ostatniego wywiadu. Jej słowa dosłownie porażają.

Córka Katarzyny W., mała Madzia, zmarła na skutek uderzenia główką o podłogę. Wcześniej była duszona przez matkę, a jeszcze wcześniej Katarzyna W. próbowała ją udusić czadem. W ostatnim wywiadzie opowiedziała o całej sprawie reporterowi TVN. W jej słowa ciężko uwierzyć.

PogrzebDopiero teraz wyszło. Ujawniono co zrobił Romuald Lipko na łożu śmierci, nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

Córka zamordowana przez matkę 

Gdy Katarzyna W. udzielała ostatniego wywiadu, nieznane były jeszcze wszystkie fakty dotyczące śmierci jej córki. Trwało dochodzenie, czy dziewczynka zmarła na skutek morderstwa, czy rzeczywiście był to nieszczęśliwy wypadek. Według oskarżonej, dziewczynka wyśliznęła się jej z rąk i uderzyła główką o podłogę.

Kobieta próbowała w ostatnim wywiadzie wytłumaczyć, dlaczego nie zadzwoniła po pogotowie, gdy jej córka potrzebowała pomocy. 

- Podziwiam osoby, które w takich sytuacjach albo mają kogoś przy sobie, albo mają trzeźwy umysł i dzwonią po karetkę. Ja nie potrafiłam. Dla mnie liczyło się to, że moja córeczka leży i nie zostawię jej w tym momencie - powiedziała dziennikarzowi TVN24.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zwierzęta ukryte na obrazkachNa zdjęciu chowa się tajemnicze zwierzę, widzisz? 90% osób poddaje się po kilku minutachCzytaj dalej

Dopiero po ustaleniu wielu faktów, śledczy medycyny sądowej doszli do wniosku, że kobieta zamordowała swoją córkę i nie była to jej pierwsza próba. Wcześniej próbowała ją udusić rękoma i czadem. 

Kobieta oszukała wszystkich Polaków 

Katarzyna W. przekonała wszystkich Polaków, że ktoś porwał jej córkę. W poszukiwania zaangażowały się setki osób, wszystkie służby i media w kraju. Gdy sytuacja zaczęła robić się podejrzana, kobieta wyznała, że jej córeczka nie żyje, bo zginęła w wyniku przykrego wypadku. Kobieta ukryła ciało w lesie i przykryła je śniegiem, kamieniami i liśćmi. Dopiero po sekcji zwłok okazało się, że dziewczynka została brutalnie zabita. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mieszkanie w nim nie jest przyjemnością. Mieszkańcy twierdzą, że nad blokiem w Warszawie ciąży klątwa
2. Informacyjny chaos, mnóstwo zabitych. Trwa pilna akcja pod centrum handlowym

- Chciałabym każdą osobę bardzo przeprosić i podziękować za to, że się zaangażowali w to poszukiwanie. Mam nadzieję, że pomimo tego doświadczenia, że szukali na darmo, to w przyszłości, jeśli będzie taka potrzeba, to jeszcze raz się zaangażują i otworzą serca - powiedziała w wywiadzie matka Madzi - powiedziała Katarzyna W.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka oszukała wszystkich? Przed chwilą policja pilnie wkroczyła do sklepu, Polacy będą wściekli
  2. Tylko w styczniu było prawie 400 kontroli. Grozi grzywna nawet na 5 tysięcy zł
  3. Myślisz, że nie jesz przeterminowanego i nadgniłego mięsa? Ujawniamy sposoby sklepów na "odświeżanie" jedzenia, porażające
  4. Małgorzata Rozenek w ciąży wylądowała nagle w szpitalu? Radosław Majdan opublikował zdjęcie, wyjaśniamy
  5. Irena Santor po śmierci Lipko zdradziła wszystko. Mało kto wiedział jaka była prawda

Ryby szkodząJesz ryby? Koniecznie unikaj niektórych popularnych gatunków, są wyjątkowo szkodliwe dla zdrowiaCzytaj dalej

źródło: Fakt 

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News