Dramat w polskim mieście, zaatakował 1,5-roczną córeczkę. Dziecko w stanie krytycznym walczy o życie

Dramat w polskim mieście, zaatakował 1,5-roczną córeczkę. Dziecko w stanie krytycznym walczy o życie Źródło: unsplash/Bonnie Kittle/

1,5-roczna córka została okrutnie potraktowana. Po bezwzględnym ataku musiała natychmiast trafić pod opiekę lekarzy, którzy nieprzerwanie walczą o jej życie.

Niespełna 2-letnia córka cudem uniknęła najgorszego, choć walka o jej życie nadal trwa. Nikt nie był w stanie przewidzieć, że dojdzie do tak makabrycznych zdarzeń, które na zawsze zapadną w pamięci okolicznych mieszkańców. Sprawca został już zatrzymany i nie ulega wątpliwości, że za wszystko poniesie surowe konsekwencje. 

Kobieta i jej 1,5-roczna córka brutalnie zaatakowane 

Do zdarzenia doszło w nocy z 6 na 7 stycznia w jednym z mieszkań przy ulicy Wojska Polskiego w Biskupcu w województwie warmińsko-mazurskim. Między 29-letnim mężczyzną i jego konkubiną doszło do karczemnej awantury, która zakończyła się tragicznymi zdarzeniami. Sprawca niespodziewanie chwycił za nóż i najpierw ranił nim partnerkę, a później swoją niespełna 2-letnią córkę. Dzięki wezwanej pomocy kobieta szybko trafiła pod opiekę lekarzy, którzy określają jej stan jako stabilny. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Trwa walka o życie dziewczynki  

O wiele mniej szczęścia, o ile można w ogóle mówić tutaj o szczęściu, miała dziewczynka, która jeszcze tej samej nocy przeszła pilną operację ratującą życie. Choć wiele wskazuje na to, że najgorsze już za nią, nadal trwa walka specjalistów o jej życie, a jej stan jest określany jako krytyczny.

Dzisiaj grzeje: 1. Jedno zdjęcie uratowało jej życie. Przez pewien szczegół dowiedziała się, że ma raka

2. Żona Pawła Królikowskiego przekazała bardzo smutne informacje. W szpitalu doszło do niespodziewanej sytuacji

Tymczasem sprawą zajęła się policja, która natychmiast wszczęła śledztwo i zatrzymała sprawcę. 29-latek trafił do aresztu, gdzie najprawdopodobniej usłyszy zarzut usiłowania zabójstwa, bo po tym kątem wszczęte zostało dochodzenie. Według informacji, do których dotarł RMF 24, mężczyzna był już wcześniej karany, a co więcej, niedawno miał nawet opuścić więzienie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Filip Chajzer pochwalił się mamą. "Wygląda młodziej od syna"
  2. Komornik zapuka do drzwi i zabierze pieniądze z Trzynastki. Nowa zmiana może pogrążyć tysiące emerytów
  3. Magda Gessler zrobiła im rewolucję, a potem wbiła nóż w plecy? Ludzie są oburzeni, największy skandal w okolicy
  4. Wybuchła panika na pogrzebie, nie żyje co najmniej 35 osób. Polsat przekazał tragiczne wiadomości z zagranicy
  5. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?

Źródło: rmf 24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News