Gdy lekarze zobaczyli dziecko po porodzie, byli przerażeni. Po wyjściu ze szpitala mama usłyszała, że powinna ją zabić

Gdy lekarze zobaczyli dziecko po porodzie, byli przerażeni. Po wyjściu ze szpitala mama usłyszała, że powinna ją zabić Źródło: .

Córka nie wyglądała tak, jak inne dzieci. Kiedy lekarze zobaczyli, jak wygląda dziecko kobiety, nie wiedzieli co mają jej powiedzieć. Niektórzy z nich, którzy pracowali krótko w zawodzie, byli przerażeni i płakali.

Córka pojawiła się na świecie mimo tego, że lekarze doradzali kobiecie aborcję. Chociaż mama cieszy się, że może mieć dziecko przy sobie, to codziennie musi stykać się z przykrymi komentarzami.

Córka urodziła się bardzo chora, jej wygląd wprowadził w konsternację wszystkich lekarzy

Kiedy przyszła mama zaszła w ciążę, nie posiadała się z radości. Tak mocno wyczekiwała tego dziecka, a kiedy okazało się, że na świat przyjdzie dziewczynka, od razu zaczęła kompletować różową wyprawkę. Jednak w połowie ciąży lekarze powiedzieli jej wprost, że dziecko może nie przeżyć porodu i po prostu doradzają jej aborcję. Rodzice Batyi - bo tak miała dostać na imię - zgodnie powiedzieli, że nie chcą jej zabijać i decydować, co jest dobre, a co złe. Chcą, aby przyszła na świat.

Okazało się, że Batya cierpi na dwa bardzo rzadkie zespoły: Pfieffera i Antleya-Bixlera. Mało tego - nie widzi, nie słyszy i potrzebuje specjalnej aparatury do oddychania. Kiedy lekarze odebrali poród, zobaczyli nie tylko przerażającą twarz córki kobiety, ale musieli ratować życie noworodka - już wtedy nie umiała sama oddychać. Dodatkowo urodziła się z przepukliną rdzenia kręgowego.

Internauci piszą wprost, że powinna zabić swoje dziecko

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Miała powiększoną głowę i wyłupiaste oczy. Od razu widziałem, że jej kręgosłup nie jest prosty. Byłem zasmucony patrząc na nią. To było dla nas przerażające. Wiedzieliśmy, że przyszłość będzie dla nas bardzo, bardzo trudna - mówił tata dziewczynki. Wiedział, że przed nimi jako rodzicami bardzo trudny czas, pełen wyrzeczeń i opieki, ale chcieli dać Batyi wszystko, co najlepsze.

Dzisiaj grzeje: 1. Linia lotnicza wprowadza przepisy wyjątkowe. Obowiazkowa odprawa 8 godzin przed odlotem
2. Tragedia, są ofiary śmiertelne. Kilkadziesiąt osób rannych, trwa pilna akcja ratownicza

Niestety, kiedy mama opublikowała swoje zdjęcia z córką z okazji jej pierwszych urodzin, spotkała się z hejtem, który trudno pojąć. Nie brakowało komentarzy o treści: "Czy myślisz, że trzymanie tego stworzenia przy życiu jest słuszne?". Potem było jeszcze gorzej.

- Ludzie pisali: "po co wydawać taką istotę na świat, powinnaś była ją zabić". Takie słowa łamały nasze serca - mówi mama Batyi z goryczą w głosie.

Fot. instagram.com/p/BrmlYA_ALem/

Najlepsze newsy dnia:

  1. 20 produktów, które powoli uśmiercają cię każdego dnia. Lista ścina z nóg
  2. Złe wieści dla 40 tys. kierowców. Jeszcze w tym roku stracą prawo jazdy
  3. Gwiazda TVN w głębokiej żałobie. Do końca walczył o jego życie, niestety, nie udało się
  4. Marta Kaczyńska nagle zniknęła. Właśnie ujawniono co się z nią stało
  5. Nikt nie wiedział. Uwielbiany aktor Kiepskich miał wylew krwi, stracił wzrok

Źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News