Andrzej zgotował małoletniej córce prawdziwe piekło. Budził ją w środku nocy i robił straszne rzeczy

Andrzej zgotował małoletniej córce prawdziwe piekło. Budził ją w środku nocy i robił straszne rzeczy Źródło: .

Córka mężczyzny przeżyła prawdziwy koszmar w swoim własnym domu. Mężczyzna znęcał się nad całą rodziną. Wybudzał dziewczynkę w nocy i robił okropne rzeczy.

Córka Andrzeja M. nie mogła spać spokojnie we własnym łóżku. Mężczyzna obudził ją w środku nocy i robił straszne rzeczy. przez prawie dwa tygodnie brutalnie znęcał się nad całą rodziną, bliscy byli przerażeni. Mężczyzna nie przyznaje się do winy, choć w przeszłości był już skazany przez sąd.

Córka Andrzeja M. została obudzona w środku nocy

Mężczyzna trafił do aresztu po tym, jak w okresie od 13 do 23 grudnia brutalnie znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoimi bliskimi. Rodzina mieszka w miejscowości Brok w województwie mazowieckim. Według ustaleń śledczych Andrzej M. notorycznie wywoływał awantury domowe, znieważał swoich bliskich i wielokrotnie groził im uszkodzeniem ciała oraz śmiercią.

Dodatkowo zdarzało się również, że wyrzucał całą rodzinę z domu na mróz. Jak podała Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce, w środku nocy 23 grudnia obudził swoja nieletnią córkę Wiktorię. Ojciec zaczął brutalnie szarpać przerażoną dziewczynkę, a później dusić dziecko.

Córka była przez ojca szarpana i duszona

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Andrzej M. został zatrzymany przez policje i przesłuchany w Prokuraturze Rejonowej w Ostrowi Mazowieckiej. Jego zeznania są całkowicie sprzeczne z ustaleniami śledczych, którzy pracują nad sprawą. Mężczyzna stanowczo zaprzecza oskarżeniom i nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polska Miss została zamordowana. Stalker zasztyletował ją w biały dzień
2. Żona Pawła Królikowskiego przekazała bardzo smutne informacje. W szpitalu doszło do niespodziewanej sytuacji

To już kolejna sytuacja, gdy mężczyzna odpowiada przed sądem za okrucieństwa, jakich dopuszczał się wobec swojej rodziny. Prokuratura Rejonowa w Ostrowi Mazowieckiej już dwa razy oskarżała Andrzeja M. o znęcanie się nad bliskimi, a jedna z tych spraw zakończyła się dla mężczyzny wyrokiem skazującym. To jednak nie powstrzymało oprawcy przed dalszym nękaniem krewnych. Teraz brutalny tata trafił do aresztu tymczasowego na okres 3 miesięcy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów
  2. Tej nocy reprezentant Polski nie zapomni nigdy. Został ośmieszony przed milionami widzów
  3. 10-latek pochwalił się w sieci, jak maltretuje swojego kota. Nagranie przyprawia o dreszcze, natychmiast zareagowała policja
  4. Niewyobrażalny dramat w życiu Dagmary. Groził jej uzbrojony gangster, chwilę później stała się jeszcze gorsza rzecz
  5. Królowa matka upokorzyła księżną Dianę w najgorszy sposób. Powalające doniesienia, żadna kobieta by tego nie wytrzymała

źródło: Radio Zet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News