Córka Bogusława Lindy to istna bogini. Mało kto wie, jak wygląda 27-latka

Córka Bogusława Lindy to istna bogini. Mało kto wie, jak wygląda 27-latka Źródło: Screen/youtube/kreciolatv

Córka Lidii Popiel i Bogusława Lindy przejęła talent po swoich rodzicach, Początkowo podążyła drogą swojej matki i próbowała swoich sił jako modelka. W ostatnim czasie postanowiła zająć się aktorstwem. Aleksandra prezentuje się obłędnie.

Córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel początkowo marzyła o karierze modelki. Jednak ta praca nie była dla niej tak satysfakcjonująca jak aktorstwo. Wszystko wskazuje na to, że zjawiskowa kobieta dalej będzie się rozwijać, grając w filmach. Jedno jest pewne, nie można jej odmówić wdzięku. 

Córka Lindy postanowiła zmienić branżę

Dzieci znanych aktorów czy piosenkarek mają często utrudnione zadanie. Często zdarza się, że nie potrafią dorównać osiągnięciom swoich rodziców. Nawet jeśli osiągną sukces, to zazwyczaj społeczeństwo uważa, że bez wsparcia sławnych opiekunów nie doszliby tak daleko. Trudno to ocenić jednoznacznie. Najważniejsze jest w końcu działanie.

Aleksandra Linda była do tej pory kojarzona głównie z modelingiem. Przez parę lat pojawiała się regularnie na wybiegach, ale unikała większego rozgłosu. Obecnie 27-latka postanowiła rozpocząć karierę aktorską. Pierwszym filmem, w którym młoda Lindówna wzięła udział, był "Totem". Dzieło Jakuba Charona nie zdobył jednak przychylnych recenzji i był słabo oceniany w 2017 r. Ola zagrał w nim jedną z głównych ról. 

Tym razem córka Lindy wystąpi w kolejnej części kultowego filmu "Psy" u boku swojego ojca, a reżyser tego dzieła będzie nie kto inny, jak Władysław Pasikowski. Aleksandra nie miała jednak taryfy ulgowej i wzięła udział w castingu na takich samych zasadach jak większość aktorów. Udało jej się go wygrać. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aleksandra Linda prezentuje się obłędnie

Zjawiskowa Aleksandra Linda chętnie pokazuje się na Instagramie. Jej fani są tym zachwyceni. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż czuł, że żona go zdradza. Wrócił wcześniej z pracy, przyłapał ją. Kompromitujące wideo wstawił do sieci
2. Ich pies ciągle szczekał. Wkrótce zobaczyli najstraszniejszą scenę w swoim życiu

- Jak można być tak ślicznym? Ja się pytam. Jesteś tak piękna, oryginalna. Zrób coś z tym - pisze jeden z nich.

- Przepiękna i tajemnicza twarz - dodaje tym razem fanka. 

Trudno się z nimi nie zgodzić. Aleksandra Linda może poszczycić się bardzo zgrabną sylwetką oraz wyjątkowo oryginalną urodą. Ciekawostką jest fakt, że często fotografuje ją jej matka, Lidia Popiel. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aleksandra Linda (@aleksandra_linda)

Najlepsze newsy dnia: 

  1. Anna Przybylska musiała zostawić swojego pierwszego męża. Mało kto wie, o smutnej prawdzie, którą skrywał ich związek
  2. Joanna Koroniewska bez ogródek o Katarzynie Dowbor. Napisała wprost, co myśli o teściowej
  3. Spod gruzów wyciągali kolejne ciała dzieci. Potwierdziły się tragiczne doniesienia dot. ofiar śmiertelnych po wybuchu na południu Polski
  4. Ktoś tu straci pracę? Żarty z Magdy Ogórek w TVP Info
  5. Niebawem emerytury na pół gwizdka. ZUS nie owija w bawełnę - nie ma co liczyć na przyzwoite emerytury

Źródło: jastrząb post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News