Eleni znalazła nieznane notatki swojej zamordowanej córki. Ich treść jest dobijająca

Eleni znalazła nieznane notatki swojej zamordowanej córki. Ich treść jest dobijająca Źródło: YouTube / osimplex

Córka Eleni zginęła w tragicznym okolicznościach. Dziewczyna została zamordowana przez byłego chłopaka, miała zaledwie 17 lat. Jej matka odnalazła notatki zmarłej nastolatki. Ich treść ją przeraziła.

Córka Eleni została zastrzelona w lesie przez swojego byłego chłopaka. Po nagłej śmierci ukochanego dziecka gwiazda popadła w depresję i całkowicie wycofała się ze scenicznego życia. Wokalistka wyznała, że odnalazła notatki zmarłej córki o jej relacji z Piotrem G. Ich treść jest niepokojąca.

Córka została zamordowana w lesie przez byłego partnera

Tragiczna śmierć Afrodyty na zawsze zmieniła życie Eleni. Popularna wokalistka wycofała się na długie lata ze scenicznego życia i praktycznie zniknęła z mediów. Po latach wyznała, że znalazła na komputerze córki notatki o jej związku. Podzieliła się ich treścią z młodzieżą szkolną. Eleni pragnie w ten sposób nauczyć ich rozmowy z rodzicami i komunikowania problemów, by mogli ustrzec się przed niebezpieczeństwem.

- Długo zastanawiałam się co ja mam z tym zrobić, bo te zapiski znaleźliśmy po jej śmierci w komputerze. Postanowiłam spotykać się z młodzieżą czytać im to i rozmawiać z nimi, żeby oni nauczyli się rozmawiać ze swoimi rodzicami - wyznała Eleni w jednym z wywiadów.

Córka wokalistki zostawiła na komputerze notatki o swoim toksycznym związku

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta dodaje, że nie tylko rodzice powinni komunikować się z dziećmi - ważne jest również, by rówieśnicy zwracali uwagę na swoich kolegów. Afrodyta miała przed śmiercią wyznać kilku koleżankom, że może zdarzyć się coś niedobrego, żadna jednak nie potraktowała jej słów wystarczająco poważnie.

- Kładę też nacisk, żeby słuchali tego o czym mówią ich koleżanki i koledzy, bo często jest tak, że ktoś sygnalizuje, że coś się dzieje. Trzeba dociekać z czym się męczy ta osoba. Jest naprawdę wiele takich przypadków. Młodzi ludzi przychodzą do mnie i zwierzają mi się z takich problemów - dodała wokalistka.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany muzyk. Miał 27 lat, przyczyny są niejasne
2. Ich pies ciągle szczekał. Wkrótce zobaczyli najstraszniejszą scenę w swoim życiu

Ona sama wiele razy próbowała przestrzec córkę. Afrodyta wiedziała, że tkwi w toksycznej relacji, a tragedia wydarzyła się po zerwaniu z Piotrem G. Eleni wiele lat cierpiała, mimo to postanowiła wybaczyć mordercy swojej córki. Wokalistka wyznała, że dzięki temu mogła w końcu żyć dalej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Przybylska musiała zostawić swojego pierwszego męża. Mało kto wie, o smutnej prawdzie, którą skrywał ich związek
  2. Joanna Koroniewska bez ogródek o Katarzynie Dowbor. Napisała wprost, co myśli o teściowej
  3. Spod gruzów wyciągali kolejne ciała dzieci. Potwierdziły się tragiczne doniesienia dot. ofiar śmiertelnych po wybuchu na południu Polski
  4. Ktoś tu straci pracę? Żarty z Magdy Ogórek w TVP Info
  5. Niebawem emerytury na pół gwizdka. ZUS nie owija w bawełnę - nie ma co liczyć na przyzwoite emerytury

źródło: Plotek

Następny artykuł