Parkowała samochód, przejechała własną córkę. Trwa dramatyczna akcja ratunkowa

Parkowała samochód, przejechała własną córkę. Trwa dramatyczna akcja ratunkowa Źródło: .

Córka walczy o życie, trwa dramatyczna akcja ratunkowa. Mama parkowała samochód i nagle wjechała w swoje własne dziecko. Koszmarne doniesienia z zagranicznych mediów.

Córka jest w stanie krytycznym, lekarze robią wszystko, co w ich mocy, by dziewczynie udało się przeżyć po nieszczęśliwym wypadku, który spowodowała jej mama. Dramatyczne wydarzenia miały miejsce za naszą zachodnią granica. 

Córka została potrącona przez mamę, która parkowała samochód

W nocy z soboty na niedzielę w niemieckim Wuppertalu doszło do tragicznych wydarzeń, w których ofiarą stała się córka kobiety, która próbowała zaparkować samochód na parkingu. 

Kobieta nie była w stanie zaparkować auta, więc poprosiła swoje dziecko o pomoc. 15-letnia córka wysiadła z samochodu i próbowała pokierować mamę, tak by udało jej się zmieścić auto w wybranym przez nią miejscu parkingowym. Dziewczynka zasygnalizowała matce, jak ma skręcić samochodem, ale z nieznanych przyczyn kobieta przypadkiem przejechała własne dziecko.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W szpitalu trwa dramatyczna akcja ratunkowa. Córka walczy o życie

Wypadek miał miejsce w niedalekiej odległości od posterunku policji, co pozwoliło służbom wyjątkowo szybko zareagować. Na szczęście, potrącona córka została szybko przewieziona do szpitala, gdzie lekarze mogli natychmiast udzielić jej wymaganej pomocy. Na miejscu okazało się, że dziewczyna jest w krytycznym stanie i rozpoczęła się akcja ratunkowa, by uratować życie dziewczyny. 

Dzisiaj grzeje: 1. Katarzyna Dowbor omal nie zajęła się czymś zupełnie innym. Jej życie odmienił jeden telefon

2. Nie żyje gwiazda polskiego "Mam Talent". Druzgocące wiadomości obiegły media

47-letnia kobieta, która spowodowała wypadek została zatrzymana przez funkcjonariuszy policji. Śledczy po przesłuchaniu nie postawili jej żadnych zarzutów, zrozpaczona matka mogła opuścić komendę, żeby udać się do szpitala do dziecka. W toku prowadzone jest śledztwo, jak doszło do tego nieszczęśliwego wypadku, w którym ranna została córka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta współżyła ze swoim psem. Ale jeszcze gorsza jest rzecz, którą zrobiła po stosunku własnym dzieciom
  2. Na jaw wychodzą kolejne, porażające kulisy morderstwa Filipka. Ojciec chłopca przed śmiercią szukał pomocy na policji, ale to nie wszystko
  3. Co mówi o Tobie kształt małego palca? Będziesz zdumiony, jakie cechy ujawnia, nawet te, do których w życiu się nie przyznasz
  4. W Radio Maryja odlecieli. "Tadeusz Rydzyk nowym wyklętym"  
  5. 2 mln Polaków w ŚMIERTELNYM niebezpieczeństwie. W lekach wykryto trutkę na szczury

źródło: polsatnews

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News