Oddała roczną córkę obcym ludziom w zamian za samochód. Na jej ciele zauważono siniaki, trzeba było natychmiast reagować

Oddała roczną córkę obcym ludziom w zamian za samochód. Na jej ciele zauważono siniaki, trzeba było natychmiast reagować Źródło: Unsplash/Arwan Sutanto

Córka miała być kartą przetargową w podejrzanej transakcji między samotną matką, a parą chcącą pozbyć się starego samochodu. Sprawy nie wykryto do czasu, aż dziecko nie trafiło do szpitala z tajemniczymi siniakami.

Córka tej kobiety miała zaledwie rok, gdy została przez nią przehandlowana za 27-letni samochód. Stała się kartą przetargową w podejrzanej transakcji i została oddana bezdzietnej parze, która zdecydowanie nie była gotowa się nią odpowiednio zająć. Postępowanie matki szokuje, ale tym bardziej wprawia w zdziwienie to, że ktoś chciał przyjąć dziecko jako opłatę.

Córka została sprzedana parze w zamian za 27-letniego "grata"

Matka została zaaresztowana po tym, jak wyszło na jaw, że zakupiła 27-letni samochód nie za gotówkę, a za swoje małe dziecko. Alice Lean Todd, bo tak nazywa się 45-letnia matka dziewczynki, oddała ją Tinie Marie Chavis i Vincencio Romero, którzy od tamtej pory sprawowali nad nią opiekę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdy jednak przyszło do okazania dokumentacji, nie znalazł się żaden dowód na potwierdzenie, że dziewczynka faktycznie została ich podopieczną i wszyscy zaangażowani w podejrzaną transakcję trafili do aresztu.

Podejrzenia wzbudziła wizyta dziecka w szpitalu, która miała miejsce w lipcu tego roku. Pracownicy placówki postanowili skontaktować się z opieką społeczną ze względu na niepokojący stan dziecka, które zostało tam zaniesione przez Tinę Marie Chavis. Kobieta miała twierdzić, że tajemnicze siniaki widoczne na całym dziele dziewczynki są oznaką silnej reakcji alergicznej.

Personel medyczny jak zwykle w takich sytuacjach bywa poprosił ją o zaprezentowanie odpowiednich dokumentów, czego kobieta nie była w stanie uczynić. W wyniku sytuacji przyznała się, że "zaadoptowała" dziewczynkę.

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazdor Tańca z Gwiazdami chciał się zabić. ''Zbierałem tabletki starałem się robić jakieś pętle''
2. Znalazła przy rzece roztrzęsionego psa. Spojrzała na szyję zwierzaka i wytrzeszczyła oczy

Ogłoszenie, w którym wystawiono samochód na sprzedaż, zachwalało jego napęd na cztery koła, który miał ułatwiać prowadzenie w trudnych warunkach. Nie jest wiadome, dlaczego para zaakceptowała równie absurdalną formę zapłaty. Wiadomo natomiast, że Alice Lean Todd wychowywała ją samotnie i miała problemy finansowe, a Tina Marie Chavis i Vincencio Romero byli bezdzietni.

Dziecko znajduje się obecnie pod opieką swoich krewnych i pozostanie tam aż do rozwiązania sytuacji. Wszyscy podejrzani czekają w areszcie na proces, który ma ruszyć 21 października 2019 roku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Majątek Lewandowskiej robi wrażenie. W rok zarobiła astronomiczną sumę
  2. Żona powiedziała, że wyjeżdża na weekend. Gdy mąż wrócił do domu, zemdlał. To, co zobaczył go przerosło 
  3. Przejechał 600 km, żeby zjeść w restauracji Magdy Gessler. Nigdy nie zapomni tego, co doświadczył podczas wizyty
  4. Premier Morawiecki nad grobem ojca złożył obietnicę. "W tych łzach, tak jak tego pragnąłeś"
  5. Byli przekonani, że noworodek nie żyje. Kiedy się ocknął, włożyli go do lodówki

źródło: metro co uk

Następny artykuł