Czy córka Magdy Gessler nie nosi majtek? Prawda wyszła na jaw

Czy córka Magdy Gessler nie nosi majtek? Prawda wyszła na jaw Źródło: .

Córka Magdy Gessler nie jest miłośniczką bielizny, a przynajmniej od dawna były takie podejrzenia. Teraz już wszystko jest jasne. Sama zainteresowana powiedziała, czy wychodzi z domu bez majtek czy nie.

Córka Magdy Gessler raz na jakiś czas pojawia się w mediach i zawsze wzbudza zainteresowanie. Lubi nosić nietypowe kreacje i chwalić się doskonałą figurą. Niedawno pochwaliła się nowym chłopakiem, a teraz odpowiedziała na nurtujące wszystkich Polaków pytanie dotyczące bielizny.

Bielizna w show-biznesie nie jest ukrywana. Modelki i aktorki często przez przypadek chwalą się tym, co mają pod ubraniem. Nie przejmują się krytyką, a nawet z dumą pokazują odrobinę więcej, niż powinny. Fani często są zainteresowani tym, co ich idolki noszą pod ubraniem i nie inaczej jest w przypadku Lary Gessler. Restauratorka postanowiła zaspokoić ciekawość wielbicieli.

Niewinna córka

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nie tylko córka Magdy Gessler postanowiła wypowiedzieć się w temacie noszenia bielizny. Zapytana o to samo Doda odpowiedziała, że nie lubi nosić stanika i nie musi. Jest dumną posiadaczką swoich piersi, która nie zamierza się ich wstydzić. Joanna Horodyńska z kolei zmusza się do noszenia górnej części niewidocznego ubioru. Stanik zakłada ze względu na duży biust, który ciężko byłoby ujarzmić bez wsparcia biustonosza. Zainteresowanie tą tematyką skomentował znany seksuolog, Lew Starowicz.

- Wątpię, aby tego, kto założył lub nie założył bieliznę, jakoś to stymulowało. To należy już do odbiorcy. Mężczyźni są wzrokowcami, oni muszą widzieć, że kobieta nie założyła bielizny. To natychmiast uruchamia ich wyobraźnię. Kiedy wie o tym tylko ona, to nic z tego. No chyba, że powie mężczyźnie: „Słuchaj, ja dziś nie założyłam majtek”. Będzie to traktował jako zachętę - przyznał doktor.

Dzisiaj grzeje: 1. Lublin: znaleziono ROZCZŁONKOWANE ciało. Pies odgryzł głowę właścicielowi. Prokuratura nie ma wątpliwości
2. Ojciec gwałcił swojego małego syna, a później oddawał swoim kolegom. Na jaw wyszły koszmarne kulisy sprawy, tylko dla osób o mocnych nerwach

Lara Gessler została zapytana wprost, jak to jest z noszeniem tych majtek i stanika. Nie zarumieniła się i nie zawstydziła, słysząc to pytanie. Z dumą odpowiedziała:

- Nie lubię nosić majtek. Krępują mnie. Ale bardziej nie lubię nosić staników - przyznała.

Taka odpowiedź potrafi rozpalić wyobraźnię. Choć córka Magdy Gessler nie odpowiedziała wprost, czy nosi te części garderoby, to dała fanom podstawę, aby sądzić, że pod seksownymi kreacjami nie ma nic.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niemieckie problemy dotarły do Polski. Mamy najgorsze prognozy w historii
  2. Córka wróciła do domu z płaczem. Dostała skandaliczną uwagę od nauczycielki, matka prawie zemdlała
  3. Jackowski zdradził, co już niedługo wydarzy się w naszym kraju. Dla Polaków to już będzie za dużo
  4. Wszyscy byli zaskoczeni po tym, jak Agata Duda zachowała się względem chłopczyka. Wszystko uwieczniono na zdjęciu (FOTO)
  5. Ewa Farna w żałobie. Pożegnała mężczyznę bardzo bliskiego jej sercu

źródło : se

 

Następny artykuł