Dzieli je 20 lat, ale nie sposób ich rozpoznać. Matka i córka robią furorę w internecie

Dzieli je 20 lat, ale nie sposób ich rozpoznać. Matka i córka robią furorę w internecie Źródło: .

Córka i mama są niemalże identyczne. Młody wygląd kobiet, a do tego uderzające podobieństwo sprawiają, że niektórzy posądzają je o bycie bliźniaczkami. Internauci wprost oszaleli na ich punkcie.

Córka Jo jest do niej niesamowicie podobna. Aż trudno uwierzyć, że dzieli je taka różnica wieku, bowiem wyglądają jak dwie krople wody. Często zdarza się, że przypadkowe osoby myślą, iż są siostrami, a gdy dowiadują się prawdy, szczęki opadają im do samej ziemi. Nie trudno się temu dziwić, ponieważ w tym przypadku naprawdę nie trudno o pomyłkę. 

Matka i córka wyglądają jak siostry. Robią prawdziwą furorę 

24-letnia Holly Barry z Aylesbury w Wielkiej Brytanii jest córką 44-letniej Jo, jednak na pierwszy rzut oka ciężko jest rozpoznać, która jest którą. Kobiety są do siebie tak podobne, że każdego dnia znajdzie się choć jedna osoba, która pomyśli, że są siostrami. Na przestrzeni lat zdążyły się do tego przyzwyczaić, a nawet co więcej, bardzo podoba im się, jak słyszą podobne stwierdzenia. Dzięki temu chętnie publikują w sieci swoje wspólne zdjęcia, a pod każdym z nich zbierają mnóstwo komplementów. 

Z ciągłego porównywania najbardziej zadowolona zdaje się 24-latka, która stwierdza, że pochlebstwem dla niej jest, gdy słyszy, jak bardzo jest podobna do swojej mamy. Ponadto twierdzi, że miło wiedzieć, jak będzie wyglądać za 20 lat. 

- Uwielbiam to. Miło jest zobaczyć, jak będę wyglądać za 20 lat. Ona jest przepiękna. To dla mnie największy komplement. Ludzie zawsze komentują, jak dobrze wygląda na swój wiek, a przecież miło jest mieć piękną mamę. Mam nadzieję, że ja też będę się tak starzeć - mówi Holly. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Cech wspólnych nie ma końca

Okazuje się, że 44-latka znalazła świetny sposób, któremu zawdzięcza swój młody wygląd. Przepis na to jest niezwykle prosty i zapewne łatwy do przewidzenia. Jo wyznaje, że regularnie biega, by utrzymać swoją kondycję w świetnej formie, co - jak widać - naprawdę się opłaca i ma genialne efekty. 

Dzisiaj grzeje: 1. Śledztwo ws. Bieniuka zostało utajnione. Prokuratura wyjaśnia nagłe okoliczności

2. Koniec świata nastąpi za 11 dni? Naukowcy twierdzą, że TYM razem Ziemia może eksplodować

Kobieta jest matką trójki dzieci, jednak to Holly jest do niej najbardziej podobna. Ciemnobrązowe włosy, oczy tego samego koloru, podobny kształt twarzy, uśmiech, a nawet figura - wymieniać można bez końca. Co więcej, 44-latka podkreśla, że razem z córką mają podobne też głosy, bowiem często mylone są także podczas rozmów telefonicznych.  

Córka

Fot./Facebook/holly_barry/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Tylko te 4 osoby mają NAJWIĘKSZE szanse, by wygrać fortunę tej jesieni. Te znaki zodiaku to niekwestionowani wybrańcy losu
  3. Juror Tańca z Gwiazdami przeżywa dramat. Choruje na straszną chorobę, jego małżeństwo legło w gruzach
  4. Skąd pochodzi Violetta Villas? Niesamowita historia
  5. Dopiero teraz wyszło na jaw. Nietypowe wydarzenia na pogrzebie Woźniak-Staraka, nagle wszyscy zaczęli zdejmować buty

Źródło: wprost

Następny artykuł