Matka zabiła 15-miesięczną córkę. Porażające szczegóły z polskiego miasta

Matka zabiła 15-miesięczną córkę. Porażające szczegóły z polskiego miasta Źródło: publicdomainpictures.net MALIZ ONG

Córka nie zdołała przeżyć po tym, co zrobiła jej mama. Mimo tego, że 15-miesięczna dziewczynka szybko otrzymała stosowną pomoc, nie udało się utrzymać jej przy życiu - odniosła zbyt poważne obrażenia. Mieszkańcy są wstrząśnięci wydarzeniami z ich miejscowości.

Córka 36-latki niestety znalazła się w złym miejscu, o złej porze. Nie sądziła, że samochód może wyrządzić jej krzywdę, a matka nie zauważyła dziecka przebywającego na posesji. Do sprawy włączyła się prokuratura.

36-latka nie widziała dziecka. Córka odniosła poważne obrażenia

3 lipca w godzinach popołudniowych w Pisarzowicach położonych na północny wschód od Bielska-Białej doszło do rodzinnego dramatu. 15-miesięczna dziewczynka została przez przypadek potrącona przez swoją mamę. 36-latka kierująca toyotą nie zauważyła swojego dziecka, które przebywało na posesji przy ul. Grzybowej.

Rodzice, którzy w chwili wypadku byli trzeźwi, nie wzywali pogotowia, a sami postanowili zawieźć córkę do Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kętach. Niestety, podczas podróży spotkało ich najgorsze - stan dziecka zaczął gwałtownie się pogarszać. Po przyjeździe do szpitala lekarze natychmiast zaczęli działać, wykonali też resuscytację krążeniowo-oddechową. Niestety, na skutek odniesionych obrażeń dziewczynka zmarła.

To kolejny feralny wypadek w ciągu ostatnich kilku dni z udziałem małego dziecka

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Pomimo prób reanimacji dziewczynka zmarła wskutek obrażeń. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa Bielsko-Biała Północ. Ustalamy wszystkie okoliczności zdarzenia - potwierdza rzecznik bielskiej policji, aspirant Ilona Michalczyk. Również śledczy z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej biorą udział w postępowaniu.

Dzisiaj grzeje: 1. Część obostrzeń wkrótce powróci? Ważny apel do ministra zdrowia, ręce opadają
2. Agnieszka Kotulanka zmagała się ze straszną chorobą. Ksiądz na pogrzebie powiedział "swój czyściec odbyła już za życia"

To kolejne dziecko potrącone przez auto. 30 czerwca 2-letni chłopczyk idący z mamą przez przejście dla pieszych w Ząbkowicach Śląskich został uderzony przez SUV-a. Kierowca natychmiast uciekł z miejsca zdarzenia. Na szczęście kilka dni później ktoś rozpoznał numery rejestracyjne i 59-latek trafił na przesłuchanie. Dobrą wiadomością jest też to, że 2-latek żyje, jednak jego stan jest ciężki. Sprawa natychmiast trafiła do prokuratury. 59-latkowi grozi 12 lat pozbawienia wolności i dożywotnie pozbawienie prawa jazdy. Został też tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Prosty sposób na odstraszenie much z domu. Wystarczy wymieszać ze sobą dwa składniki
  2. Ponętne zdjęcie narzeczonej Artura Szpilki. Pokazała niemal wszystko, zasłoniła się tylko kwiatkiem (FOTO)
  3. Niestety, zmarł wyjątkowy człowiek i wielki Polak. Bardzo smutne informacje potwierdził prezydent Tarnobrzega
  4. Agnieszka Chylińska pokazała matkę. Prawda o ich relacji wyciska łzy z oczu
  5. Niestety, potwierdziły się bardzo smutne informacje. Nie żyje Kazimiera Łagan
  6. Andrzej Duda chce zmian w konstytucji. Chodzi o zapis o adopcji przez pary jednopłciowe

Źródło: Bielsko Info

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News