Córka Kasi Kowalskiej
Instagram.com Kasia Kowalska
Konrad Karpiuk - 4 Maja 2020

W sieci pojawiło się zdjęcie córki Kasi Kowalskiej ze szpitala. Ciężko powstrzymać łzy

Córka Kasi Kowalskiej była zarażona koronawirusem, jej stan był naprawdę poważny. Dramatyczną sytuację gwiazdy i jej pociechy śledziło wielu Polaków. Niestety, nie było z nią dobrze, w pewnym momencie trzeba było zrobić jej intubację, znajdowała się także w śpiączce. Właśnie pojawiło się w sieci zdjęcie Oli Kowalskiej ze szpitala, trudno powstrzymać łzy.

Córka Kasi Kowalskiej przebywała w Anglii, gdy rozpoczęła się epidemia koronawirusa. Niestety, córce artystki nie udało się uniknąć zarażenia. Ponadto przebieg choroby do lekkich nie należał, Ola Kowalska była w poważnym stanie. Jednak niedawno napłynęły wieści, że jej stan zdrowia zaczął się poprawiać. Teraz wstawiła zdjęcie do sieci.

Córka Kasi Kowalskiej przeszła przez koronawirusa

- Bardzo kocham Was wszystkich. Dziękuję za życzenia i miłe słowa, które zawsze wywoływały uśmiech na mojej twarzy w tym trudnym czasie. Wsparcie i miłość, które otrzymałam, są wspaniałe i ogrzewają moje serce, nawet nie wiem, co powiedzieć. Dziękuję i kocham Was wszystkich - pisała jeszcze niedawno Ola Kowalska w dniu swoich urodzin.

Mama przerwała milczenieMama zamordowanej 16-latki przerwała milczenie. Ujawniła porażającą prawdę o koleżance, włos się jeży na głowieCzytaj dalej

Sama Kasia Kowalska niedawno informowała, że jej córka zaczęła wracać do zdrowia i jest z nią coraz lepiej. Aleksandra wiele przeszła, bo jeszcze jakiś czas temu dzwoniono do jej mamy o zgodę na wykonanie intubacji. Na szczęście jest z nią już wiele lepiej. Niedawno wstawiła zdjęcie ze szpitala.

Córka Kasi Kowalskiej pozowała do zdjęciu w szpitalu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Psy poznają szczeniakaW domu pojawił się maleńki szczeniak. Reakcja psów zaskoczyła właścicieli, zdjęcia odbierają mowęCzytaj dalej

W związku z urodzinami Aleksandry Kowalskiej wiele osób składało jej życzenia. Jednym z nich był przeżywający ostatnio rozkwit popularności młody wokalista Piotr Zioła. Na swoim Instagramie opublikował zrzut ekranu z InstaStory Aleksandry Kowalskiej, na którym widać jej zdjęcie prosto z łóżka szpitalnego.

Dzisiaj grzeje:

1. Minister edukacji się wygadał. Dzieci wrócą do szkoły szybciej, niż każdy się spodziewał?
2. Barbara Kurdej-Szatan potwierdziła plotki. Jest w ciąży, wszystko zdradziło zdjęcie

- Piotra Zioła jest jedyną osobą, dla której zapozuję nawet w szpitalu - podpisała córka Kasi Kowalskiej. Trzeba przyznać, że jak na osobę, która co dopiero przeszła ciężką chorobę, wygląda naprawdę dobrze.

Obrazy Pikio

fot. Instagram/ Piotr Zioła

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczny wypadek nad polskim jeziorem. W wodzie znaleziono dwa ciała
  2. Z ostatniej chwili: Robert Lewandowski przeszedł kolejny test na koronawirusa. Poznaliśmy wyniki
  3. Andrzej Duda wydał specjalne oświadczenie. Wiadomość gruchnęła jak grom z jasnego nieba
  4. Genialny trik na gotowanie mleka. Już nigdy się nie przypali, wystarczy pamiętać jedną rzecz
  5. Niesłychane, jak Polsat potraktował Pawła Królikowskiego. Antek ujawnił całą prawdę, ciężko powstrzymać łzy
  6. Co się stanie po jedzeniu przez 4 dni tylko bananów? Korzyści są ogromne

SynSyn bawił się z 2 kolegami, teraz jest ciężko ranny. Mama ostrzega innych rodziców, niech sprawdzą telefony dzieciCzytaj dalej

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News