Tata tygodniami ukrywał się przed małą córeczką. Powód wyciska wszystkie łzy

Tata tygodniami ukrywał się przed małą córeczką. Powód wyciska wszystkie łzy Źródło: Facebook.com bbcnews

Córka od kilku tygodni nie widziała swojego ukochanego taty. Mężczyzna ukrywał się przed dzieckiem, powód jego zachowania jest niezwykle poruszający.

Córka nie widziała swojego ojca od kilku tygodni, tata ukrywa się przed nią, a ona nie ma o tym pojęcia. Prawda o przedziwnym zachowaniu mężczyzny ujrzała światło dzienne. Powód, dla którego to robi, jest niezwykle poruszający. Wszystko dla dobra jego ukochanego dziecka.

Córka nie ma pojęcia, że tata się przed nią ukrywa

Julian Bayliss to naukowiec i działacz na rzecz środowiska, który jakiś czas temu prowadził badania w Etiopii. Jego mała córeczka, Poppy, nie widziała taty już od kilku tygodni, pomimo tego, że mężczyzna zdążył już wrócić do Walii. Dziewczynka nie ma o tym pojęcia, bo jej ojciec ukrywa się przed nią. Robi to dla jej dobra.

Poppy regularnie rozmawia z tatą przez internet i jest przekonana, że mężczyzna wciąż przebywa za granicą. Nie ma pojęcia, że ukochany rodzic od jakiegoś czasu mieszka w przyczepie na końcu podwórka, na którym stoi ich dom. Naukowiec nie chce wyznać jej prawdy, by uchronić ją przed stresem.

Córka nie wie, że tata od jakiegoś czasu mieszka w ich ogrodzie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Działacz odbywa przymusową kwarantannę, ponieważ podczas badań w Etiopii miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem. By nie narażać swojej córki na stres, zdecydował się zataić przed nią swój powrót i odbyć kwarantannę w całkowitej tajemnicy. Mężczyzna nie chciał, by dziewczynka poczuła, że jej świat nie jest bezpieczny.

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalne wiadomości, Polacy w żałobie. Zmarł Andrzej Mrozek

2. Media dotarły do sąsiadów Szumowskiego. Na jaw wyszła cała prawda na temat Ministra Zdrowia

Pomocy udziela mężczyźnie jego mama. Seniorka codziennie gotuje synowi ciepły posiłek i zostawia w bezpiecznej odległości. W czasie rozmów z Poppy, Julian zapewnia ją, że już niedługo znów się spotkają, a dziewczynka wciąż nie wie, że jej ukochany tata znajduje się tak blisko. Naukowiec przyznał, że bardzo tęskni za rodziną i często ogląda swój dom, nagrywając go za pomocą drona.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wirusolog z Niemiec twierdzi, że koronawirus roznosi się w zupełnie inny sposób niż wszyscy myślą. Badania oparł na zakażonych mieszkańcach
  2. Trener reprezentacji Polski pokonał koronawirusa. Świetne informacje dla kibiców w całym kraju
  3. Karol Strasburger ujawnił, co robi w nocy podczas kwarantanny. Młoda żona ma powody do dumy
  4. Babciny sposób na przechowywanie cebuli. Okazuje się, że działa na nią lepiej niż lodówka
  5. NFZ wprowadziło ważne rozporządzenie. Ogromne zmiany w służbie zdrowia
  6. Ważne dla wszystkich. Jutro Lidl, Biedronka, Dino, Żabka i Kaufland będą pracować inaczej niż zwykle

źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News