Został taksówkarzem tylko po to, by pokazywać klientom zdjęcie zaginionej córki. Po 23 latach wypowiedział łamiące serce słowa

Został taksówkarzem tylko po to, by pokazywać klientom zdjęcie zaginionej córki. Po 23 latach wypowiedział łamiące serce słowa Źródło: pikio.pl

Córka zaginęła już 23 lata temu, ale ojciec dalej jej szuka. Wierzy, że kiedyś uda mu się ponownie spotkać córeczkę. Pragnie dotrzeć do jak największej grupy osób.

Córka zaginęła ponad dwie dekady temu, a ojciec dalej jej szuka. Nie poddał się i nie traci wiary w ponowne spotkanie ze swoim dzieckiem. Historia jego poszukiwań chwyta za serce. Zaginięcie bliskiej osoby jest dla każdego ogromną tragedią, a ból jeszcze bardziej narasta, kiedy chodzi o małe, bezbronne dziecko. Każdego dnia rodzice wyobrażają sobie swojego malca w najbardziej przerażających sytuacjach. Trudno jest prowadzić normalne życie po takich wydarzeniach - i nie każdemu się to udaje.

Córka zaginęła bez śladu

Mężczyzna chciał dotrzeć do jak największej grupy osób, liczył, że ktokolwiek powie mu informacje na temat jego córki. Został więc taksówkarzem. Dzięki tej pracy mógł mieć kontakt z wieloma ludźmi i pokazywać im zdjęcie zaginionego dziecka. Zaginięcia dzieci są traktowane przez funkcjonariuszy wyjątkowo. Do akcji poszukiwawczej wkracza wtedy ogromna liczba policjantów, a wszyscy starają się pomóc. Niestety, poszukiwania nie zawsze kończą się pomyślnie.

Rodzice zaginionej dziewczynki mieszkali w Chengdu, w środkowych Chinach. Małżonkowie byli przeciętnymi osobami, nic nie wskazywało na to, że ktoś mógłby porwać ich dziecko dla okupu. Pracowali na targu, dokąd często zabierali ze sobą dziecko. Sprzedawali owoce i warzywa, a dziewczynka chętnie im pomagała. Pewnego dnia na stoisku był wyjątkowy ruch, a interes szedł bardzo dobrze. Jednak chwilowe szczęście zakończyło odkrycie, że kilkulatka zniknęła. Przerażeni Państwo Mingquing rozpaczliwie szukali kilkulatki na terenie targowiska. Niestety, nigdzie jej nie było. Policja również nie zdołała jej znaleźć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zaczęły się rozpaczliwe poszukiwania

Państwo Mingquing szukali dziewczynki wszędzie, gdzie się dało. Zawsze mieli przy sobie jej zdjęcie, aby móc zaczepić przechodniów i zapytać, czy ktoś ją widział. W końcu mężczyzna zaczął pracować jako taksówkarz, dzięki temu mógł zarabiać, a jednocześnie nie przestawać swoich poszukiwań.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego piłkarza. Dziewczynka odeszła nagle w szpitalu
2.
Z ostatniej chwili: Policja zatrzymała Kamila D. Wyrzucony z TVN gwiazdor miał dopuścić się kolejnego haniebnego czynu

Minęło już 23 lata od zaginięcia dziecka. Mimo że Pan Wong nie wie, jak aktualnie wygląda jego dziecko, nie poddaje się. Nieszczęśliwy ojciec oświadcza, że nigdy nie przestanie szukać swojej ukochanej córeczki. Już zawsze będzie o nią pytał z nadzieją, że w końcu ktoś da mu jakąś wskazówkę. Jego postawa wzrusza do łez.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tradycyjna sałatka jarzynowa nie musi być nudna! Wystarczy, że dodasz do niej jeden sekretny składnik, prawdziwe niebo w gębie
  2. Na jaw wyszły nowe, intrygujące fakty o Łukaszu z kłem narwala. Szczegóły wielu mogą zadziwić
  3. Prababcie stosowały prosty przepis na genialną odżywkę do włosów. Mało kto o nim pamięta, a daje rewelacyjne efekty
  4. Podczas transmisji live Kononowicza doszło do ohydnej obrazy LGBT. Policja zatrzymała mężczyznę
  5. Emerytura zwolniona z podatku. Spełnia się największe marzenie emerytów

Następny artykuł