Chora 5-latka pomyliła pannę młodą z księżniczką. Ta postanowiła udawać, a potem zrobiła niesamowitą rzecz, coś pięknego

Chora 5-latka pomyliła pannę młodą z księżniczką. Ta postanowiła udawać, a potem zrobiła niesamowitą rzecz, coś pięknego Źródło: Screen/ Jessica Conley Lester

Córka marzyła, by poznać prawdziwą księżniczkę. Rodzice zastanawiali się, jak spełnić marzenie chorej dziewczynki. Wreszcie z pomocą przyszedł sam los.

Córka, jak każda mała dziewczynka, marzyła o tym, by poznać prawdziwą księżniczkę. Rodzice bardzo chcieli spełnić to marzenie, ale nie mieli pojęcia, jak to zrobić. Szczęśliwy zbieg okoliczności sprawił, że sny stały się rzeczywistością, a 5-letnia dziewczynka przeżyła niesamowitą przygodę.

Córka poznaje księżniczkę

Historia, która przydarzyła się małej Layli Lester, 5-latce z autyzmem, jest jak z bajki. Brzmi nieprawdopodobnie, lecz jak widać - takie rzeczy naprawdę się przytrafiają. Dziewczynka uwielbiała księżniczki, oglądała mnóstwo filmów Disneya i za każdym razem wyobrażała sobie, że spotyka swoje ulubione postaci. Layla nie spodziewała się, że jej marzenia spełnią się w niesamowity sposób.

O wszystkim zdecydował szczęśliwy zbieg okoliczności. Dziewczynka poszła na spacer do Akron Falls w Nowym Jorku. Traf chciał, że tego samego dnia świeżo upieczona małżonka, Olivia Spark, robiła w tym samym miejscu sesję ślubną. Gdy szła po trawie w pięknej białej sukni, Layla nie mogła oderwać wzroku. Właśnie zobaczyła najprawdziwszą księżniczkę.

Książęcy gest panny młodej

Layla nie mogła przegapić okazji i podbiegła do Olivii w przekonaniu, że spotkała Kopciuszka. Panna młoda była zdziwiona spotkaniem, ale szybko weszła w rolę. Wiedziała, że nie może zawieść tej pięciolatki. Na te kilka godzin Olivia została księżniczką. Długo rozmawiała z Laylą, zanim powiedziała, że musi wracać do pałacu na taniec.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Byłam bardzo szczęśliwa, że mogę być Kopciuszkiem dla tej małej dziewczynki - wyznała Olivia.

Jednak to nie był koniec tej bajkowej historii. Olivia i Layla dalej utrzymywały ze sobą kontakt, a kobieta wciąż odgrywała specjalnie dla małej znajomej rolę Kopciuszka. Gdy gościła dziewczynkę w swoim domu, przebierała się w suknię, ale po cichu szykowała jeszcze większą niespodziankę. Potajemnie zbierała pieniądze, by wspomóc 5-latkę w jej największym marzeniu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny wokalista. Zmarł po ciężkiej chorobie, opłakują go gwiazdy
2. Andrzej Duda przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje Bohater naszych czasów

Jakiś czas później Olivia zafundowała Layli wycieczkę do Disney World. Tam dziewczynka mogła poznać wszystkie swoje ulubione księżniczki ze wszystkich filmów Disneya. Jak widać piękne historie nie wydarzają się tylko w bajkach.

Najlepsze newsy dnia

  1. IKEA wycofuje niepozorny produkt. ŚMIERTELNIE groźny dla dzieci
  2. W dniu ślubu teściowa szepnęła jej coś na ucho. Panna młoda prawie zemdlała. Nic dziwnego - to było straszne
  3. Żona nigdy miała nie poznać prawdy. Mężczyzna otworzył list od kochanki i zemdlał na oczach małżonki
  4. Rewolucyjny pomysł na paznokcie hybrydowe wywołuje zachwyt. Piorunujące psie motywy sprawiają, że pazurki są nieziemskie
  5. Niesamowite informacje dotyczące majątku po Zbigniewie Wodeckim. Żona podjęła decyzję

Źródło: Bored Panda

Następny artykuł