Nagrali matkę z małą córką w supermarkecie. Ten widok woła o pomstę do nieba

Nagrali matkę z małą córką w supermarkecie. Ten widok woła o pomstę do nieba Źródło: screen youtube.com/ RT

Córka wraz z mamą wybrała do supermarketu. Podczas zakupów kobieta niespodziewanie straciła przytomność. Nagranie całej sytuacji momentalnie znalazło się w internecie i woła o pomstę do nieba.

Córka na widok mamy leżącej bez ruchu na podłodze z pewnością przeżyje niemałą traumę. W takim wypadku ważne jest, aby uspokoić dziecko i spróbować odciągnąć jego myśli od tego, co się właśnie wydarzyło. W tym samym czasie kolejna osoba powinna być skupiona na udzielaniu pierwszej pomocy poszkodowanej kobiecie. Niestety jest to idealny scenariusz, który rzadko ma miejsce.

Wszystko miało miejsce w supermarkecie w amerykańskim stanie Massachusetts. Podczas zakupów mama 2-letniego dziewczynki osunęła się na podłogę i straciła przytomność. Zrozpaczona córka chciała ją ocucić, ale nic to nie dało. Po krótkiej chwili pojawili się pierwsi gapie.

Córka chciała ocucić swoją mamę

Taki widok potrafi wzruszyć do łez, jednak dorosła osoba widząc nieprzytomnego człowieka, powinna natychmiast zareagować i udzielić pierwszej pomocy. W tym wypadku pierwszymi świadkami na miejscu zdarzenia była para, która nagrała omawiany filmik. Owszem, została wezwana karetka pogotowia, ale to wszystko.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dwójka dorosłych osób stała z wyciągniętymi telefonami i nagrywała, jak 2-letnie dziecko próbuje z całych sił obudzić swoją mamę i jednocześnie zanosi się płaczem. Bez wątpienia nie tak to powinno wyglądać. Dopiero po pewnym czasie pojawia się mężczyzna, który zna nieprzytomną kobietę i próbuje jej pomóc, a także zajmuje się jej dzieckiem, aby choć trochę dziewczynkę uspokoić, kiedy zjawiają się ratownicy.

Co w tym czasie robią nasi domorośli operatorzy filmowi? Nadal stoją niewzruszeni i nagrywają swój filmik, który zaraz wrzucą do Internetu. W takich sytuacjach człowiek ma wrażenie, że świat stanął na głowie. Oczywiście chwała im za to, że wezwali służby ratunkowe, ale przez ten czas mogli zrobić coś jeszcze,  choćby ułożyć kobietę w pozycji bocznej ustalonej, a nie tylko stać z telefonem w ręce.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragedia na rozpoczęciu roku szkolnego w szkole podstawowej. 8 dzieci nie żyje, wiele innych jest rannych po incydencie w zagranicznej placówce
2. Ujawniono, jak mieszka Krzysztof Rutkowski. Wnętrza jego posiadłości wyglądają jak z pałacu

Po przeprowadzeniu badań wyszło również na jaw dlaczego kobieta tak nagle straciła przytomność. Okazało się, że jest uzależniona od heroiny. Bez wątpienia to, co przeżyła przez swoją mamę 2-latka, będzie dla niej źródłem poważnej traumy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dramat rodzin z całej Polski. Za śmieci zapłacą 1728 złotych!
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. 8-letnia panna młoda zmarła podczas nocy poślubnej
  4. Rodzina królewska zawsze zabiera w podróż własną krew. Właśnie ujawniono dlaczego
  5. Ranna kobieta czekała na pomoc, zamiast tego została jeszcze bardziej skatowana. Dramat we wrocławskim szpitalu

źródło: Lolmania

Następny artykuł