Nowe porażające wieści o córce Kasi Kowalskiej. Nie jest dobrze, nie oddycha samodzielnie

Nowe porażające wieści o córce Kasi Kowalskiej. Nie jest dobrze, nie oddycha samodzielnie Źródło: East News TRICOLORS

Córka Kasi Kowalskiej wciąż przebywa w szpitalu w Wielkiej Brytanii. Niestety, jej stan zdrowia nie ulega poprawie. Organizm dziewczyny nie jest w stanie sam oddychać, dlatego została podłączona do maszyny.

Córka Kasi Kowalskiej trafiła do szpitala w Londynie po tym, jak zaraziła się koronawirusem. Stan dziewczynki okazał się bardzo poważny. Popularna piosenkarka już od jakiegoś czasu ma problem ze skontaktowaniem się z tamtejszą służbą zdrowia. Ze względu na obecne zalecenia, nie może także do niej przylecieć.

Chociaż córka Kasi Kowalskiej jest młodą dziewczyną, jej organizm ma wyraźne problemy w zwalczeniu wirusa SARS-CoV-2 i choroby, którą wywołał. Do tej pory wiadomo jedynie, że lekarze wprowadzili ją w stan śpiączki. Piosenkarka wciąż próbuje nawiązać kontakt z londyńską służbą zdrowia, jednak bezskutecznie. Niestety informacje są przygnębiające - Ola wciąż nie wraca do zdrowia.

Córka Kasi Kowalewskiej pozostaje w ciężkim stanie

Ola, córka Kasi Kowalskiej, wylądowała w londyńskim szpitalu po tym, jak zachorowała na COVID-19 po zarażeniu się koronawirusem. Dziewczynka trafiła na oddział już ponad tydzień temu. Po tym, jak została przeniesiona do innej placówki, jej matka ma poważny problem w nawiązaniu kontaktu z lekarzami. Jej córka obecnie znajduje się w stanie śpiączki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Kasia nie może dodzwonić się do szpitala. Ciągle łączy ją z jakąś centralą. Nikt nie odpowiada na jej pytania. Nie ma jak uzyskać informacji o córce. Jest skazana na telefony ze szpitala, które dostaje średnio co dwa dni. Siedzi jak na szpilkach. Żyje tylko nadzieją, że Ola wyzdrowieje. Nic innego jej teraz nie pozostaje - powiedział przyjaciel Kasi Kowalskiej w rozmowie z dziennikarzami portalu Super Express.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie wprowadzono najnowszy zakaz. Zaboli wielu Polaków

2. Media dotarły do sąsiadów Szumowskiego. Na jaw wyszła cała prawda na temat Ministra Zdrowia

Córka Kasi Kowalskiej obecnie nie jest w stanie oddychać sama, dlatego jej organizm jest wspomagany przez aparaturę. Jej bliscy przechodzą bardzo trudne chwile, ponieważ stan dziewczyny nie ulega poprawie i wciąż jest bardzo ciężki. Na miejscu jest jedynie jej chłopak, jednak on także nie otrzymał żadnych konkretnych informacji od miejscowych lekarzy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Małżeństwo zmarło tego samego dnia. Oboje mieli koronawirusa
  2. Zmarła znana polska dziennikarka sportowa. Odeszła w młodym wieku, jej głos znały tysiące
  3. Rząd planuje ogromną zmianę na samą Wielkanoc. Dotyczy wszystkich, wielu Polaków się wścieknie
  4. Przenigdy nie wolno kupować jajek z 3 na początku kodu. Jej znaczenie sprawia, że odechciewa się jeść
  5. Z powodu kwarantanny zostawił kota samego na półtora miesiąca. Gdy wszedł do domu niemal ścięło go z nóg, finał historii powala
  6. Jasnowidz Jackowski ostrzegał. Do kamery powiedział co znajduje się w jedzeniu, które jemy prawie wszyscy

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News