Pokazała córce jego twarz mówiąc, że tak skończy, jak nie będzie się uczyć. Jego odpowiedź zwaliła ją z nóg

Pokazała córce jego twarz mówiąc, że tak skończy, jak nie będzie się uczyć. Jego odpowiedź zwaliła ją z nóg Źródło: Facebook

Córka była na zakupach z mamą w sklepie spożywczym. W pewnym momencie kobieta wskazała na mężczyznę i ogłosiła dziecku, że tak właśnie skończy, kiedy nie będzie się uczyć. Jego reakcja była niesamowita.

Córka robiła z matką zakupy, gdy w pewnym momencie kobieta wskazała palcem na innego klienta i powiedziała do dziewczynki, że tak skończy, jeśli nie będzie się uczyć. Odpowiedź mężczyzny była błyskawiczna, jego reakcja zupełnie ją zaskoczyła.

Córka była głośno pouczana przez mamę, mężczyzna od razu zareagował

Andy Ross z Waszyngtonu w USA wybrał się po pracy na zakupy do pobliskiego sklepu. Kiedy spacerował pomiędzy półkami, zobaczył, jak jedna z klientek wskazuje na niego palcem, po czym głośno poucza dziecko słowami, które bardzo go rozgniewały.

- Tak skończysz, jeśli nie będziesz się uczyć - miała powiedzieć matka do swojego dziecka.

Mężczyzna nie wytrzymał i postanowił zwrócić niegrzecznej kobiecie uwagę. Jego szybka odpowiedź zupełnie ją zawstydziła.

- Po pierwsze, jestem świetnie wykształconym, brudnym mężczyzną. Nie tylko skończyłem studia, ale mam też kilka certyfikatów medycznych. Zakładanie więc, że nie jestem wykształcony w oparciu o mój wygląd zakrawa na ignorancję  – powiedział do kobiety.

Po jego odpowiedzi lekkomyślna mama zrobiła się cała czerwona i zrozumiała swój błąd, jednak to nie koniec historii. Urażony mężczyzna nie chciał tak tej sprawy zostawiać. 

Córka kobiety usłyszała od mężczyzny, jak bardzo jej mama się myli

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Andy podzielił się swoją historią na Facebooku i dopisał od siebie kilka ważnych słów. Wytłumaczył, ze wyglądał niechlujnie, bo dopiero wracał z pracy. Ocenianie po wyglądzie uważa za ogromnie krzywdzące zachowanie.

- Lubię pracować fizycznie i być na dworze. Dlatego czasami jestem brudny. Dobrze zarabiam, mam ubezpieczenie i bez problemu utrzymuję rodzinę. Tak więc mój wygląd w żaden sposób nie odzwierciedla poziomu mojej inteligencji czy wykształcenia - napisał w swoim poście.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego piłkarza. Dziewczynka odeszła nagle w szpitalu

2. Kurski ujawnił, dlaczego Zamachowska i Kurdej-Szatan zostały wyrzucone z pracy w TVP

W jego wpisie znalazło się także kilka rzeczy i zachowań, o których często zapominamy, a które według niego są bardzo ważne, m.in., by nie oceniać ludzi po wyglądzie oraz pamiętać, że wykształcenie czy wykonywana praca wcale nie definiują wartości danego człowieka. Wielu użytkowników sieci wyraziło solidarność z jego słowami, a wpis udostępniono już ponad 100 tysięcy razy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dopiero po ślubie zobaczył swoją żonę bez makijażu. Jego reakcja powala, upokorzył ją w okrutny sposób
  2. Dlaczego Bednarek miał dziwny "atak głupawki"? Doniesienia zza kulis zdumiewają
  3. Zwyrodnialec, żeby sprzedać psa jako suczkę, posunął się do barbarzyństwa
  4. Skandaliczne zachowanie przedszkolanki. Ojciec nagrał mrożącą sytuację z ukrycia
  5. Nie ma co liczyć na wyższą emeryturę. Orzeczenie Sądu Najwyższego przynosi złe wieści dla emerytów

źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News