Dwa podstępne psy zakradły się do pokoju ich córeczki. Sceny nagrane z ukrytej kamery ujawniają powód

Dwa podstępne psy zakradły się do pokoju ich córeczki. Sceny nagrane z ukrytej kamery ujawniają powód Źródło: instagram/cheesepups/

Ich córka smacznie spała w swoim łóżeczku, a tymczasem dwa ogromne psy wkradły się do jej pokoju. Z pewnością gdyby nie nagranie z zamieszczonych tam kamer, rodzice nie mieliby o niczym pojęcia.

Córka Chrisa Cardinala była spełnieniem marzeń jego i jego ukochanej. Zawsze chcieli mieć dziewczynkę, a gdy jeszcze w czasie ciąży lekarz przekazał im tę nowinę, nie posiadali się ze szczęścia. Nie mogli doczekać się, aż maleństwo pojawi się na świecie, ale jednocześnie stresowali się, jak na nowego członka rodziny zareagują ich pupile. Zachowanie zwierzaków szybko zaczęło ich zaskakiwać, a to, co wydarzyło się pewnego dnia, zupełnie odebrało im mowę. 

Ich córka spała w swoim łóżeczku, gdy dwa psy podstępem zakradły się do jej pokoju 

Gdy tylko mała Chloe pojawiła się na świecie i wraz z rodzicami pierwszy raz zawitała w ich domu Bleu i Colby, dwa psy rasy golden retriever, od razu zainteresowały się nową osobą. Małżeństwo już od długiego czasu było właścicielami tych czworonogów, jednak obawiali się, jak będą zachowywać się względem ich córki. 

Ku ich uciesze, psiaki pokochały dziewczynkę i już od pierwszego dnia nie odstępowały jej na krok. Gdy Chloe stawała się coraz starsza, jeszcze przyjemniej spędzało jej się czas z pupilami. Mogła się z nimi bawić i w tajemnicy przed rodzicami dawać im smakołyki. Nad ranem, gdy dziewczynka spała w swoim pokoju, przebiegłe psiaki sprytnie otworzyły drzwi i wkradły się do środka. Od razu pospieszyły w stronę jej łóżeczka, wybudzając ją z głębokiego snu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nagranie z ukrytej kamery ujawniło powód 

Nagranie z zamontowanej w pokoju dziewczynki kamery pomogło Chrisowi i jego żonie dowiedzieć się, dlaczego zwierzaki zakradły się do jej pokoju. Okazało się, że psiaki były o wiele mądrzejsze, niż im się wydawało i po wybudzeniu Chloe zaprowadziły ją do miejsca, gdzie znajdowały się ich smakołyki. Wiedzieli, że dziewczynka da im je z wielką przyjemnością i rzeczywiście, tak też było. 

- Bleu i Colby doskonale wiedziały, co robią. Zazwyczaj nasze psy zaczynają być głodne około 6 rano i zamiast szczekać przed naszym pokojem, postanowiły zasięgnąć pomocy u Chloe. Wkradły się do jej pokoju i pomogły jej z niego uciec, tylko po to, aby dała im przekąski - mówili rodzice. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dopiero po ślubie zobaczył swoją żonę bez makijażu. Jego reakcja powala, upokorzył ją w okrutny sposób
  2. Obniżono Kaczyńskiemu emeryturę, mocno tajemnicze. I tak jest bajecznie wysoka
  3. Mąż strasznie upokorzył żonę podczas mowy pogrzebowej. Umarła na zabójczy nowotwór
  4. Nawet kret nie pomaga na zatkany zlew? Mamy sprawdzone rozwiązanie   
  5. Milion Polaków z ogromnym problemem. Ich pensje nagle ZMALAŁY

Źródło: youtube

Następny artykuł