Zdjęcie urodzinowe ich córki podbija sieć. Wszystko przez jeden szczegół, rodzice musieli być wściekli

Zdjęcie urodzinowe ich córki podbija sieć. Wszystko przez jeden szczegół, rodzice musieli być wściekli Źródło: screen/twitter/

Ich córka postanowiła zrobić sobie z nimi urodzinowe zdjęcie, jednak gdy wszyscy wspólnie zapozowali, jeden szczegół od razu przykuł ich uwagę. Wystarczyła chwila, by rodzice wpadli w furię.

Córka tej pary świętowała właśnie swoje urodziny, a na przyjęciu zjawili się nie tylko jej przyjaciele, ale również bliska rodzina. Wszyscy bawili się naprawdę świetnie i nikt nie podejrzewał, że wspólne zdjęcie w sekundę zepsuje całą atmosferę. Fotografia szybko znalazła się w sieci, gdzie internauci nie szczędzą zgryźliwych komentarzy.

Córka pozuje z rodzicami do urodzinowego zdjęcia 

21-latka nie mogła wyobrazić sobie lepszego wieczoru urodzinowego, który spędzała w towarzystwie najbliższych. Wiedziała, że te chwile zapamięta do końca życia, jednak zgodnie z jej wyobrażeniami, miały to być jedynie pozytywne wspomnienia. 

W czasie przyjęcia postanowiła uwiecznić rodzinne, urodzinowe spotkanie i ustawiając się tuż obok swoich rodziców, poprosiła przyjaciółkę, by zrobiła im zdjęcie. Na twarzach wszystkich malowały się szerokie uśmiechy, a każdy z nich wykazywał pełną gotowość do zrobienia pamiątkowej fotki. 21-latka wyjęła z kieszeni telefon i wręczyła przyjaciółce, by to właśnie nim wykonała zdjęcie, a gdy młoda kobieta zaczęła kierować obiektyw w stronę rodziny, uśmiech z twarzy solenizantki nagle zniknął. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zdjęcie podbija sieć. Wszyscy zapamiętają ten dzień do końca życia 

21-latka w sekundę pobladła, a na twarzy zamiast uśmiechu, pojawiło się przerażenie. Dostrzegła bowiem, co przykleiło się do telefonu, gdy wyjmowała go z kieszeni. Był to przezroczysty woreczek z białym proszkiem w środku, a nagła zmiana nastroju wyraźnie wskazywała, jaka była to substancja. 

Dzisiaj grzeje: 1. Była najpiękniejszą gwiazdą PRL-u. Choroba męża zrujnowała jej życie

2. Odmówił spotkania z Andrzejem Dudą i jeszcze publicznie go upokorzył. Wizytę w Holandii prezydent zapamięta na długo 

Na jej nieszczęście, ten niewielki szczegół zauważyli również rodzice, którzy wpadli w złość. Nagle zrobiło się nie tylko nerwowo, ale również dość niezręcznie i cała imprezowa atmosfera zupełnie opadła. Natomiast internauci, do których dotarło zdjęcie, wyrażają zupełnie inne emocje. Dla nich fotografia jest powodem wielu żartów, niekiedy nawet uszczypliwych. 

screen/twitter/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ogromne zmiany w umowach na zlecenie. Dostaniesz JESZCZE MNIEJ pieniędzy na rękę
  2. Nie żyje wybitna Polka. O jej śmierci poinformował Andrzej Duda
  3. Panna młoda wjechała do kościoła na wózku. Nagle przed ołtarzem stał się prawdziwy cud, wszyscy przecierali oczy ze zdumienia
  4. Gosia ma 6 lat, przeszła 16 chemioterapii i poparzyła przełyk setkami tabletek. Nowotwór wykańcza ją w zastraszającym tempie, rodzice błagają o pomoc
  5. To nagranie ma 6 milionów wyświetleń, internauci płaczą ze śmiechu. Ogromny pitbull przekrada się obok kotka, bo boi się go obudzić

Źródło: webniusy 

Następny artykuł