Córka polskiej celebrytki wzięła ślub z kobietą. Teraz głos w sprawie zabrała jej matka

Córka polskiej celebrytki wzięła ślub z kobietą. Teraz głos w sprawie zabrała jej matka Źródło: Unsplash/ Beatriz Pérez Moya

Córka jednej z gwiazd ogłosiła niedawno wspaniałą nowinę - wzięła ślub. W miniony weekend zalegalizowała związek z inną kobietą. Sławna matka panny młodej skomentowała już to wydarzenie w mediach.

Córka Pauliny Młynarskiej, Alicja Nauman, poinformowała za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że wzięła ślub - zalegalizowała związek z inną kobietą. O wybrance Nauman jeszcze niewiele wiadomo - młoda para unika rozgłosu. Wiadomość o ślubie córki skomentowała wreszcie za to sama celebrytka. 

Córka Pauliny Młynarskiej wzięła ślub z kobietą

Paulina Młynarska nie afiszuje się ze swoją prywatnością, podobnie jak jej córka, Alicja. W kolorowych magazynach próżno szukać wywiadów, w których kobiety dzieliłyby się szczegółami ze swego życia osobistego. Ślub Alicji nie był wydarzeniem medialnym. Neuman poinformowała o wstąpieniu na nową drogę życia za pośrednictwem Instagrama. 

O żonie Alicji niewiele na razie wiadomo. Jak dowiedział się Super Express, jest to osoba angażująca się we wspieranie ekologii oraz środowisk LGBT. Być może wkrótce Neuman zdradzi tożsamość swojej żony. Póki co - obie unikają mediów.

Fani byli jednak ciekawi, jak na ślub swojej córki zareagowała sama Paulina Młynarska. Przy tak ważnym wydarzeniu, jak ślub swojej córki, gwiazda musiała zabrać głos. Poproszona o wypowiedź, udzieliła krótkiego komentarza.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Mojej córce oraz zięci życzę szczęścia i miłości, jak każda kochająca mama! – powiedziała krótko portalowi WP.

Paulina Młynarska nie dodawała nic więcej - najpewniej postanowiła uszanować wolę córki, która zdecydowała się nie nagłaśniać swojego ślubu.

Kim jest Alicja Nauman? 

Alicja Nauman to córka Młynarskiej z jej pierwszego małżeństwa. Wychowywała się w Warszawie, a później przeniosła się do Krakowa, by podjąć studia na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pasjonuje się podróżami, fotografią i tańcem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny wokalista. Zmarł po ciężkiej chorobie, opłakują go gwiazdy
2. Andrzej Duda przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje Bohater naszych czasów

Kobieta nieczęsto udziela się w telewizji, lecz jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie publikuje treści o tematyce feministycznej i ekologicznej. Często bierze też udział w manifestacjach przeciwko władzy. Uczestniczyła w wydarzeniach promujących działania środowisk LGBT, organizowanych przed Sejmem czy siedzibą Prawa i Sprawiedliwości.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Sprawdzą, na co wydajesz 500 plus. Tysiące rodzin ODCIĘTYCH od pieniędzy
  2. Kaczyńskiemu puściły wszystkie hamulce. Jeszcze nikt w Polsce się na to nie odważył
  3. Żona nigdy miała nie poznać prawdy. Mężczyzna otworzył list od kochanki i zemdlał na oczach małżonki
  4. Rewolucyjny pomysł na paznokcie hybrydowe wywołuje zachwyt. Piorunujące psie motywy sprawiają, że pazurki są nieziemskie
  5. Niesamowite informacje dotyczące majątku po Zbigniewie Wodeckim. Żona podjęła decyzję

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł