Dlaczego ojciec córki Kasi Kowalskiej nie jest z rodziną? Smutne słowa Oli wiele wyjaśniają

Dlaczego ojciec córki Kasi Kowalskiej nie jest z rodziną? Smutne słowa Oli wiele wyjaśniają Źródło: Instagram.com olahontaz

Córka Kasi Kowalskiej trafiła do szpitala, dziewczyna walczy o życie. Jej popularna mama odchodzi od zmysłów, jednak przy młodej kobiecie nie ma ojca.

Córka popularnej Kasi Kowalskiej w ciężkim stanie trafiła do szpitala, o sytuacji poinformowała sama wokalistka. Ola może liczyć na wsparcie popularnej mamy, jednak nie ma przy nich ojca dziewczyny. Poruszające słowa młodej kobiety wyjaśniają brak jego wsparcia w tych trudnych chwilach.

Córka Kasi Kowalskiej walczy o życie w szpitalu

Niedawno Kasia Kowalska poinformowała swoich fanów o ciężkich chwilach, które aktualnie przechodzi. Jej córka, Ola Kowalska, trafiła w ciężkim stanie do jednego z londyńskich szpitali. Młoda kobieta na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii, jej mama rozpacza, że nie może być teraz przy niej. Niestety, z racji szalejącej pandemii koronawirusa, wokalistka zmuszona jest zostać w Polsce i z daleka udzielać wsparcia córce. Gwiazda zaapelowała również do fanów, by zachowywali się bezpiecznie i odpowiedzialnie.

- Dostałam telefon z Anglii, z jednego ze szpitali, w którym leży moja córka, czy zgadzam się na jej intubację. Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu i czy naprawdę to jest konieczne - powiedziała wokalistka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Córka Kasi Kowalskiej opowiedziała o relacji z ojcem

Ola jest owocem związku Kasi Kowalskiej z muzykiem greckiego pochodzenia, Kostkiem Joriadisem. Mężczyzna opuścił rodzinę wiele lat temu, dzisiaj również nie ma go przy córce. Ola jakiś czas temu udzieliła wywiadu, w którym wyjaśniła, dlaczego nie utrzymuje z nim kontaktu.

- Mama powiedziała jasno, że jeśli chcę, mogę się z nim spotykać. Spróbowałam raz, uciekłam po trzech minutach. Dziadek pokazał mi, że jak się jest dziadkiem, ojcem, rodzicem, to się przychodzi i się stara. A to jest koleś, który się nie starał. Nie dostałam od niego nawet kartki z życzeniami. Nie dostałam nic – mówiła Ola Kowalska w wywiadzie dla "Vivy!".

Dzisiaj grzeje: 1. Mężczyzna pod Biedronką nagle osunął się na ziemię i umarł. Reakcja świadków zdumiewa
2. Trwają prace nad programem 1000 plus. Do kogo wkrótce mogą trafić pieniądze?

Dziewczyna nie czuje się związana ze swoim ojcem i wcale tego nie ukrywa. Na swoim Instagramie poinformowała, że nie zamierza używać nazwiska mężczyzny. Dla niej rodziną od zawsze była tylko mama, młoda kobieta jest jej bardzo wdzięczna, mają ze sobą wyjątkową relację.

- Pamiętam, że jak byłam mała i mama walczyła o prawo do opieki rodzicielskiej, przyszła do nas psycholog. Miałam narysować naszą rodzinę. Narysowałam mamę, siebie i trzy koty. To była moja rzeczywistość - wyznała córka Kasi Kowalskiej.

Wyświetl ten post na Instagramie.

I love a bare face & tired eyes

Post udostępniony przez 𝔬𝔩𝔞 (@olahontaz)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Doberman był sparaliżowany, nikt nie widział dla niego ratunku. Stała się niewiarygodna rzecz
  2. Pies nie mógł oderwać wzroku od pralki. Niewiarygodne, co znalazł w środku, wszystko się nagrało
  3. Wyszła przed dom, po kilku krokach była świadkiem porażającej sceny. Natychmiast wyciągnęła telefon
  4. Agata Duda nagrała apel do wszystkich Polaków. Już po pierwszych słowach ciarki przechodzą po plecach
  5. Jacek z "Królowych życia" okradziony. Zgłasza sprawę i prosi fanów o pomoc
  6. Jak złamią kwarantannę, dostaną najgorszą, tragiczną karę. Jeden kraj stracił cierpliwość

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News