Nagle przybiegła zapłakana córka. Zwyrol zaciągnął 7-letnią Anię w bramę i zrobił jej niewyobrażalną krzywdę

Nagle przybiegła zapłakana córka. Zwyrol zaciągnął 7-letnią Anię w bramę i zrobił jej niewyobrażalną krzywdę

Córka podbiegła do mamy cała zapłakana. Chwilę wcześniej mężczyzna wyrządził jej ogromną krzywdę. 7-latka została zaciągnięta przez zwyrodnialca w bramę, a tam rozegrały się dramatyczne sceny.

Córka 28-latki bawiła się ze swoją koleżanką na podwórku w Świebodzicach. Do tej pory nic złego nie działo się w tej okolicy. Niestety tego dnia dziewczynki napotkały na swojej drodze zwyrodnialca, który skrzywdził jedną z nich. To, co zrobił ten mężczyzna, aż nie mieści się w głowie. 

Córka 28-latki zgodziła się pójść z mężczyzną

Niestety niektóre dzieci są bardzo ufne, przez co wierzą we wszystko, co powie im dorosła osoba. Tak też było w tym przypadku. 7-letnia Ania bardzo lubiła spędzać czas ze swoją koleżanką, z którą często bawiła się na podwórku. Dziewczynki zauważył zwyrodnialec, który na początku chciał zwrócić uwagę małej Oli, jednak gdy to mu się nie udało, wziął ze sobą Anię. 7-latka niestety zgodziła się pójść ze zboczeńcem. 

Pedofil molestował dziewczynkę 

Mężczyzna wszedł z Anią w pobliską bramę. Zaczął jej mówić, że jest bardzo grzeczna i przy tym głaskał ją po główce. W pewnym momencie zwyrodnialec poprosił, aby dziewczynka otworzyła buzię, a wtedy on da jej cukierka. 7-latka zrobiła to, o co poprosił zboczeniec, a wtedy wydarzyło się najgorsze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pedofil zaczął całować dziewczynkę, a przy tym wkładał jej swój język w usta. W tym momencie 7-latka zorientowała się, że nieznajomy mężczyzna robi jej coś złego. Ani udało się wyrwać z rąk oprawcy i natychmiast uciekła do swojej mamy. Gdy córka opowiedziała, co się właśnie wydarzyło, kobieta była przerażona i postanowiła natychmiast zareagować. 

Dzisiaj grzeje: 1. Po twarzy kobiety przemieszczała się narośl. W środku było ŻYWE STWORZENIE [ZDJĘCIA]

2. Widzowie są oburzeni, ich zdaniem przekroczono granicę żenady. Ogromny hejt za zachowanie jurora w finale "The Voice of Poland"

Okazało się, że zwyrodnialec jest doskonale znany służbom. 58-latek miał już pierwsze pedofilskie zapędy w wieku 18-lat. Od tamtej pory, praktycznie cały czas, przesiadywał w więzieniu. Niestety tuż przed tymi dramatycznymi wydarzeniami został ponownie wypuszczony na wolność. Mężczyzna nigdy nie przyznał się do molestowania dzieci. Zawsze podkreślał, że miał dobre zamiary. Również w tej sprawie stwierdził, że chciał tylko pomóc Ani. 

– Nie zmienię tego, że jak widzę dziecko biednie ubrane, tak latające, zawsze pomogę chętnie, czymś poczęstuję. To mi sprawia przyjemność i dziecku też. Tak samo zachowuję się do ludzi starszych i zwierząt - cytuje słowa pedofila "Fakt".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tuż po wygranej "The Voice" dziennikarka TVP podstawiła mikrofon 17-latce. Niesamowite słowa
  2. Paskudne, prawie wszyscy kupują i dodają do kurczaka czy schabu. Zawiera toksyczny dwutlenek siarki i co gorsza olej palmowy
  3. Pierogi z tym farszem to prawdziwy hit na stole. Mało kto potrafi się im oprzeć, każdy poprosi o dokładkę, a potem o przepis
  4. Przekroczył wszelkie granice na antenie TVN. Broni się niesmacznym wpisem i usuwa komentarze (sprawdziliśmy)
  5. Nawet 2 tys. zł wydasz na mandat. Karę powiążą z twoją pensją

źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News