Jest afera. Skandaliczne zdjęcia w sieci, dziewczynka ma tylko 5 lat, a nie 18

Jest afera. Skandaliczne zdjęcia w sieci, dziewczynka ma tylko 5 lat, a nie 18

5-letnia córka w pełnym makijażu wywołała prawdziwą burzę w sieci. Matka nie spodziewała się aż tak ostrych reakcji. Internauci są wstrząśnięci i nie przebierają w słowach.

5-letnia córka blogerki modowej pozuje do zdjęć na jej Instagramie w wieczorowym makijażu. Matka dziecka zszokowała internautów i wywołała falę krytyki nie tylko na swoim profilu, ale także w mediach. Ludzie zarzucają jej przede wszystkim seksualizację dziewczynki.

Córka blogerki ma przyklejone sztuczne rzęsy

5-letnie dziecko na opublikowanym zdjęciu występuje w pełnym makijażu. Dziewczynka ma sztuczne rzęsy, czerwoną szminkę w kolorze śliwki i błyszczące cienie na powiekach. Matka zadbała także o dorysowanie jej brwi w modnym wśród gwiazd Instagrama stylu. Internauci, którzy trafili na fotografię, są oburzeni. Ich zdaniem to duża przesada, dziewczynka wygląda bowiem na 18, a nie 5 lat. 

Faze Mirza, matka dziewczynki, zaczęła odpierać ataki. Według blogerki makijaż został wykonany odpowiednimi kosmetykami i dla zabawy. Twierdzi, że dziecko nie wygląda tak na co dzień. Uważa, że makijaż jest po prostu słodki - nie dopatruje się w nim niczego złego, a tym bardziej seksualizacji 5-latki i zagrożenia pedofilią. Tymczasem argumentacja matki jeszcze bardziej rozwścieczyła odbiorców zdjęcia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Instagramerka pod wpływem krytyki zaprzeczyła, że jest matką dziewczynki

Tłumaczenia kobiety nic nie zmieniły. Pod zdjęciami dziewczynki pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy, niektóre są bardzo ostre.

- Dziecko w makijażu?! Jak ona ma później uwierzyć we własne piękno, skoro poprawia się je od czasów, kiedy jest jeszcze dzieckiem? To czysta głupota! - napisała jedna z komentujących osób.

- Makijaż sprawia, że wygląda dużo poważniej. Łatwo sobie wyobrazić, co może się stać, gdy dziecko idące po ulicy wygląda na 25 lat, podczas gdy w rzeczywistości ma 10 - dodaje inna kobieta. 

Dzisiaj grzeje: 1. Po twarzy kobiety przemieszczała się narośl. W środku było ŻYWE STWORZENIE

2. Widzowie są oburzeni, ich zdaniem przekroczono granicę żenady. Ogromny hejt za zachowanie jurora w finale "The Voice of Poland"

Faze Mirza przerażona krytyką odpowiedziała, że znalazła zdjęcia 5-latki w Internecie i nie jest z nią powiązana. Ma nadzieję, że afera w końcu ucichnie. Wśród komentujących znalazły się także osoby, które bronią kobiety. Twierdzą, że makijaż to sposób na rozwijanie kreatywności dzieci. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tuż po wygranej "The Voice" dziennikarka TVP podstawiła mikrofon 17-latce. Niesamowite słowa
  2. Paskudne, prawie wszyscy kupują i dodają do kurczaka czy schabu. Zawiera toksyczny dwutlenek siarki i co gorsza olej palmowy
  3. Pierogi z tym farszem to prawdziwy hit na stole. Mało kto potrafi się im oprzeć, każdy poprosi o dokładkę, a potem o przepis
  4. Chomik gigant istnieje i żyje na Śląsku. Niewiarygodny wygląd, zagrożonego zwierzątka
  5. Ile można dorobić do emerytury od 1 grudnia 2019? Trzeba znać te kwoty, żeby nie stracić pieniędzy

Źródło: Ofeminin.pl 

 

Następny artykuł