Słynny aktor Hollywood w szpitalu! Próbowano go zamordować, bo wiedział za wiele

Słynny aktor Hollywood w szpitalu! Próbowano go zamordować, bo wiedział za wiele

Aktor z Hollywood trafił do szpitala. Padł ofiarą ataku, próbowano go zamordować. Wiele wskazuje na to, że wiąże się to ze sprawą ujawnienia przez niego informacji o seksualnych zbrodniach w amerykańskim przemyśle filmowym.

Corey Feldman, hollywoodzki aktor trafił do szpitala, o czym poinformował na swoim Twitterze. Został dźgnięty nożem przez nieznanych sprawców. Wiele wskazuje na to, że został zaatakowany za próbę ujawnienia prawdy na temat pedofilii w Hollywood.

Corey Feldman ujawnia brudy w Hollywood

Feldman w latach 80. był niezwykle popularnym aktorem dziecięcym. Później rzadziej zaczął pojawiać się na ekranie, a od kilku lat coraz częściej mówi o problemach w pedofilią i molestowaniem w Hollywood. W zeszłym roku, kiedy cały świat mówił o molestowaniu aktorek przez Harveya Weinsteina, Corey Feldman przypomniał historię swojego przyjaciela z dzieciństwa, Coreya Haima. Haim także był aktorem dziecięcym. W 2010 roku zmarł z powodu powikłań po zapaleniu płuc. Aktor, według Feldmana, miał być molestowany przez Charliego Sheena. Ponieważ historia została przypomniana w momencie, w którym cały Hollywood żył aferą Weinsteina, zyskała ona duży rozgłos. Feldman zapowiedział w związku z tym ujawnienie kolejnych faktów, godzących w amerykański przemysł kinematograficzny. Zadeklarował, że będzie mówił o konkretnych osobach i nazwiskach. Z tego powodu nie raz mu grożono i ostrzegano go, by przestał mówić.

Aktor zaatakowany w swoim samochodzie

Corey Feldman został zaatakowany przez trzech nieznanych sprawców. Jak sam napisał, ma to być związane właśnie z brudnymi sekretami, które chce ujawniać. - Jestem w szpitalu, zostałem zaatakowany! Mężczyzna otworzył drzwi samochodu i czymś mnie dźgnął. Proszę, zmówcie za nas modlitwę! Dzięki Bogu w samochodzie byłem tylko ja i ochroniarz, gdy ta trójka się pojawiła. Jeden z nich odwrócił uwagę ochroniarza, drugi mnie zaatakował - napisał na Twitterze aktor, publikując zdjęcia ze szpitala. Internauci natychmiast zaczęli spekulacje. Niektórzy twierdzili, że napastnicy "bali się, że ujawni prawdę" o pedofilii w Hollywood. Już niebawem sam Feldman potwierdził te podejrzenia. - Policja w Los Angeles bada sprawę pod kątem próby morderstwa. Grożono mi wielokrotnie. Mam podstawy by wierzyć, że jest to ze sobą powiązane. Jak chorzy są ci ludzie? Dosyć oznacza dosyć! - napisano w kolejnym poście. Corey Feldman Corey Feldman Corey Feldman fot. twitter.com/Corey_Feldman WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Błaszczykowski chciał popełnić samobójstwo. „Wziąłem szkło i próbowałem”
  2. Mega skandal. Meryl Streep podsuwała ofiary gwałcicielowi?!
  3. Gwiazda Hollywood oskarżona o... pedofilski gwałt
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News