Kim Kardashian kolejny raz zaszokowała fanów! Na jednym z portali społecznościowych celebrytka pokazała erotyczne zdjęcie, które wykonała… jej córeczka.

Amerykańska gwiazda od lat żyje pod ciągłym okiem kamer, obserwowana przez dziesiątki fotoreporterów. Co ciekawe, uczyniła z tego swój styl bycia, nie dbając o utrzymywanie nawet resztek prywatności.

Kardashian zaskakuje

Poza telewizyjnym show, którego bohaterami pozostają członkowie jej rodziny, Kardashian uwielbia promować się w mediach społecznościowych. Konto na Instagramie celebrytki obserwowane jest obecnie przez… 107 mln osób.

ZOBACZ TAKŻE: Tomasz Lis ma gigantyczne kłopoty. Dostał ultimatum, może wylecieć na bruk

Gwiazda chętnie udostępnia więc kolejne prywatne zdjęcia z imprez, czy też rodzinnych uroczystości. Główną rolę odgrywają jednak oczywiście jej „selfie” lub fotografie wykonane podczas sesji zdjęciowych, które cieszą się szczególną popularnością.

Fani są zadziwieni

Jedno z najnowszych zdjęć Kardashian sprowadziło na nią jednak ogrom krytyki. Celebrytka udostępniła bowiem wykonaną przez 5-letnią córkę fotografię, na której pozuje… zdejmując stanik.

ZOBACZ TAKŻE: Rozenek kazała to wyciąć. Nie bez powodu

Metody wychowawcze gwiazdy zbulwersowały wielu jej fanów. Ona sama szczególnie się tym nie zmartwiła, jednak zapewne oburzenie widzów „Z kamerą u Kardashianów” wpłynęło na liczbę jej obserwatorów w negatywny sposób.

Kim Kardashian
Fot. Instagram/Kim Kardashian

ZOBACZ TAKŻE: Cyrk! Oto co Głogowska kupowała od Dilera Gwiazd za PÓŁ CENY

Czy popierasz politykę zagraniczną PiS?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Największe graficzne porażki gwiazd [ZDJĘCIA]


Oto najseksowniejsze kobiety świata! [ZDJĘCIA]