Nie uwierzycie, jak dziś wygląda Conchita Wurst. Jest nie do poznania

Nie uwierzycie, jak dziś wygląda Conchita Wurst. Jest nie do poznania Źródło: Instagram: Conchita Wurst

Conchita Wurst to wciąż gorące nazwisko. Choć od wygranej "Eurowizji" minęło sporo czasu, to wokół wyglądu wokalisty nadal pojawia się dużo kontrowersji. W końcu połączenie brody i mocnego makijażu nie jest codziennością nawet w najbardziej liberalnej społeczności.

Conchita Wurst to bardzo utalentowany wokalista. Choć niektóre media uważają, że to głównie dzięki wyglądowi piosenkarz wygrał pięć lat temu Eurowizję, to faktem jest, że to on zwyciężył w konkursie. Jak udział w konkursie zmienił jego życie? Celebryta jest bardzo dobrze znany w Internecie. Szczególnie dzieje się tak dzięki aktywnie przez niego prowadzonym mediom społecznościowych. Na Instagramie śledzi go imponująca liczba aż 300 tys. obserwatorów. Nic więc dziwnego, że nowe zdjęcia, na których widać jego liczne metamorfozy, mają aż tak szerokie zasięgi.

Conchita Wurst szokuje nowym wyglądem!

Na najnowszych zdjęciach na swoim Instagramie, Conchita Wurst zaskoczył fanów nowym wyglądem. Okazało się, że ostatnio zdecydował się zmienić kolor swojej fryzury. Nie jest to jedyna zmiana, którą w ostatnim czasie wprowadził w życie muzyk. Często decyduje się on na skrócenie swoich włosów, a w czerwcu 2018 roku opublikował stylizację w kolorze blond! Nie brakuje również odważnych decyzji związanych ze strojem. W skład licznych stylizacji, które przygotowują dla niego znani projektanci, wchodzą między innymi sukienki. Okazuje się, że to właśnie one powodują największy wzrost liczby 'lajków' pod opublikowanymi przez niego zdjęciami.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wokalista chce zmienić świat, choć budzi to sprzeciw

Po analizie wywiadów przeprowadzonych z piosenkarzem ten chciałby, aby świat był innym miejscem. Jego wymarzona sytuacja społeczna to przede wszystkim tolerancja dla osób o innej orientacji seksualnej, a także dla osób transseksualnych. Choć Conchita ma bardzo liczne grono swoich zwolenników, to można powiedzieć, że wokół jego osoby tyle samo jest przeciwników. W mediach społecznościowych jest zarówno atakowany, jak i uwielbiany. Po zwycięstwie w Konkursie Eurowizji, Wurst miał się pojawić w Rosji na marszu. W nim mieli przejść przez ulice Moskwy brodaci mężczyźni i.... brodate kobiety. Został on jednak rozwiązany i zakazany przez włodarzy stolicy. Również w tym samym kraju ruszyła akcja, w której zachęcano do zgolenia wąsów i brody na znak protestu. Organizatorom, a także biorącym udział w wydarzeniu nie spodobała się wygrana piosenkarza z Austrii. Conchita Wurst Instagram/Conchita Wurst ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Katarzyna Dowbor otarła się o ŚMIERĆ! Przejmujące wyznanie dziennikarki o PORODZIE
  2. Pola Raksa brutalnie zgwałcona i ukrzyżowana. Aktorka doświadczyła dramatycznych scen
  3. Anna Lewandowska uczy jak żyć. "Nakręć się dzięki wizualizacjom"
  4. Prowadząca "Rolnik Szuka Żony" zaskoczyła wiele osób. Padły słowa o agresywnym zachowaniu
  5. Sielanka w Barwach Szczęścia zakończona w brutalny sposób. Tego nie uda im się naprawić
   
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News