Conchita Wurst przeszła kolejną, drastyczną metamorfozę. Wygląda kompletnie inaczej

Conchita Wurst przeszła kolejną, drastyczną metamorfozę. Wygląda kompletnie inaczej Źródło: screen youtube.com/Eurovision Song Contest

Conchita Wurst zszokowała wszystkich swoim wyglądem podczas Eurowizji w 2014 roku. Artystce udało się wtedy zwyciężyć w konkursie, a teraz ponownie zaskakuje bardzo odważną metamorfozą, która nie wszystkim fanom może przypaść do gustu.

Conchita Wurst po swoim występie w Eurowizji stała się międzynarodową gwiazdą. Szokujący wygląd i niebywały talent wokalny zapewnił piosenkarce niebywałą sławę i popularność, jednak kim tak naprawdę jest zwyciężczyni konkursu Eurowizji z 2014 roku? W rzeczywistości nazywa się Thomas Neuwirth to austriacka drag queen, którą pokochały miliony fanów na całym świecie. W Internecie można bez problemu znaleźć dziesiątki utworów artystki, a jej media społecznościowe śledzone są przez setki tysięcy wielbicieli. To właśnie tam mogliśmy obserwować zmiany, jakie przechodził wokalista.

Conchita Wurst przeszła niebywałą metamorfozę

Już w 2017 roku Thomas w wywiadzie zdradził, że "musi zabić Conchitę" całkowicie zrywa z dotychczasowym wizerunkiem. Trzeba przyznać, że na przestrzeni czasu muzyk już nie raz zmieniał swój styl. Conchita przez pewien czas występowała w wersji blond, a także z krótki włosami. Jednak zamiłowanie do makijażu oraz sukienek pozostała niezmieniona.

Jednak teraz wokalistka wygląda zupełnie inaczej. Wszystko dlatego, że po jej niegdyś długich i gęstych, czarnych włosach nie został nawet ślad. Dokładnie tak, artystka zgoliła się na łyso. Jednocześnie pozostawiając swój bujny zarost. Nie da się ukryć, że jest to bardzo odważna i drastyczna metamorfoza i nie każdemu musi przypaść do gustu.

 - Jesteś obrzydliwa. Sprawiasz, że chce mi się rzygać - pisze jeden z internautów.

 - To właśnie dlatego kosmici nie chcą nas odwiedzać - czytamy w kolejnej opinii.

 - Ohh nie tylko nie włosy - dodaje internautka.

 - OMG jakie to jest obrzydliwe - podaje następny komentator.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wokalistka już wcześniej szokowała swoim wyglądem, ale teraz to już zupełnie inny poziom. Do tej pory w większości komentarzy była nazywana kobietą z brodą, jednak lwia część internautów nie była przygotowana na tak znaczące zmiany. Większość osób podejrzewała, że zmiany wizerunkowe będą o wiele delikatniejsze. Chociaż znając zamiłowanie Thomasa do szokowania opinii publicznej, można się było spodziewać czegoś spektakularnego.

Oczywiście nie wszyscy fani podchodzą sceptycznie do całkowitego pozbycia się dotychczasowej fryzury, ale stanowią oni mniejszość wśród komentujących osób na instagramowym profilu celebrytki.

instagram.com/Conchita Wurst

uploadedinstagram.com/Conchita Wurst

instagram.com/Conchita Wurst

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ile waży Dominika Gwit? Wszyscy kardiolodzy w Polsce złapią się za głowę
  2. PRZERAŻAJĄCY wygląd Bogumiły Wander. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi
  3. Cyklon Bennet nad Polską! Są ranni, ogromne zniszczenia, tysiące osób bez prądu
  4. Ogromne zamieszanie wokół 13 emerytury. Polacy są oburzeni decyzją PiS
  5. "Słoma z butów, chamstwo!". Wściekli widzowie w furii atakują Polsat

 

źródło: Popularne

Następny artykuł