Mimo iż wydawać mogłoby się, że sprawa tragicznie zmarłej Magdy Żuk coraz mniej interesuje media, to nadal pozostaje ona niewyjaśniona. Właśnie wyciekło nowe nagranie, na którym widać Polkę oraz rezydenta, który jest jedną z najbardziej podejrzanych osób w sprawie.

Film, na którym widać Magdę Żuk szarpiącą się z kilkorgiem mężczyzn udostępniła siostra zmarłej dziewczyny. Według niej widać na nim rezydenta wyrywającego Polce torebkę oraz telefon.

Oglądajcie z dźwiękiem, nawet zdaniem naszej telewizji to rezydent M. zabrał Magdzie Torebkę i telefon!! Dla jasności, Magda na tym ujęciu nie chciała uciec, cały czas szła w kierunku rezydenta, żeby odzyskać swój telefon:( Pan EM, opiekun naszej turystki … chwilowo na urlopie decyzją biura turystycznego – napisała na Facebooku siostra Magdaleny Żuk.

Mimo kiepskiej jakości filmu wyraźnie widać, że dziewczyna chciała odebrać mężczyźnie coś, co trzymał w rękach. Była ona jednak powstrzymywana przez jego towarzyszy.

Film z całą pewnością rzuca nowe światło na postać rezydenta w całej sprawie. Od początku pojawiały się pogłoski, że mógł on przyczynić się do śmierci dziewczyny.

źródło: Facebook

...

Zobacz również

Zobacz również