Sprawą Magdy Żuk żyła cała Polska. Od czasu tajemniczej śmierci dziewczyny minęły już 3 miesiące a jej okoliczności nadal nie zostały wyjaśnione. Teraz siostra 27-latki bierze sprawy w swoje ręce i zaangażowała w nią samego prezydenta RP.

Rodzina Magdy Żuk do tej pory nie otrzymała wyników sekcji zwłok ani badań toksykologicznych dziewczyny. Prokuratura w tej sprawie milczy i każe czekać na oficjalny komunikat prasowy.

Siostra Magdy Żuk, Anna Cieślińska ma dosyć bierności śledczych. Udostępniła na swoim Facebooku petycję, w której wraz z internautami domaga się od Andrzeja Dudy podjęcia stanowczych kroków. W dokumencie postawiona jest bardzo jasna teza na temat przyczyn śmierci dziewczyny.

Szanowny Panie Prezydencie! My niżej podpisani, jesteśmy zaniepokojeni brakiem, jakichkolwiek informacji w sprawie tragicznej śmierci, Naszej rodaczki Magdaleny Żuk. Wiemy, że Magdalena została zamordowana w Egipcie, nie do pojęcia jest, co Ona tam przeżyła. Już zawsze zostanie w naszych sercach. Dlatego, chcemy wysłać jasną wiadomość do wszystkich władz: Żądamy prawdy i ukarania winnych jej śmierci! – czytamy w petycji.

Autorzy petycji wzywają do podjęcia stanowczych działań nie tylko organy polskie i egipskie ale również Unię Europejską.

ZOBACZ TAKŻE

Zobacz również