O romansie Ryszarda Petru oraz Joanny Schmidt głośno jest od miesięcy. Niewiele osób pamięta jednak, że w teorii lider Nowoczesnej pozostaje wciąż w związku małżeńskim ze swą byłą partnerką, Małgorzatą. Co ciekawe, rozwód trwa już naprawdę długo, a w trudnej sprawie wcale nie widać końca.

Obecnie mija już pół roku od złożenia pozwu przez byłą partnerkę polityka. Jak dowiedziały się media, problemem pary nie jest wcale podział majątku, ponieważ mają oni rozdzielność, a każde z nich zajmuje się własną firmą. Konflikt między małżonkami rozgrywa się na całkowicie innej płaszczyźnie.

Trudne rozstanie

– Żona polityka nie chce mu wybaczyć romansu z posłanką Joanną Schmidt. Chce, żeby rozwód orzeczono z winy męża – miała powiedzieć dziennikarzom „Super Expressu” bliska osoba z otoczenia Ryszarda Petru.

Sam lider Nowoczesnej nie chce zgodzić się na taki rozwód. Zarówno on, jak i jego obecna partnerka nie zdecydowali się na wydanie oficjalnego komentarza w tej sprawie. Konkretnych informacji nie chce udzielić także sąd, którego przedstawiciele nie są do tego upoważnieni.

Jakie wykształcenie ma Petru? Zaskakujące! 10 interesujących faktów z jego życia


Jakiej ksywki dorobił się Schetyna? Uśmiejesz się! Zabawne przydomki polityków

...

Zobacz również

Zobacz również