Międzynarodowy skandal z Polakami w roli głównej. O tym patologicznym wydarzeniu mówią już media z całej Europy. Oczy całego świata skierowane są na Polskę i to bynajmniej nie w tym pozytywnym aspekcie.

Polska The Times informuje o brutalnym pobiciu, do którego doszło wczoraj wczesnym rankiem na ulicach Łodzi. Około godziny czwartej nad ranem trzech obywateli Niemiec przemieszczało się z jednego klubu do drugiego. Wtedy też zostali zaczepieni przez grupę Polaków, tylko i wyłącznie dlatego, że rozmawiali oni w swoim ojczystym języku.

ZOBACZ TAKŻE: Tego jeszcze nie było. Łódź z imigrantami odesłana z powrotem do Afryki

Łódzka patologia masakruje Niemców

Od zaczepek słownych przeszło bardzo szybko do rękoczynów. Jednemu z Niemców rozbito na twarzy szklaną butelkę, obrażenia są na tyle poważne, że czeka go operacja. Jego dwaj koledzy zostali brutalnie powaleni na ziemię i skopani.

Okres oczekiwania na przyjęcie skargi

Jedna z ofiar doniosła już o tym tragicznym wydarzeniu do niemieckiego konsulatu. Funkcjonariusze poradzili mu, by wstrzymał się jeszcze ze złożeniem oficjalnej skargi. Zawiadomienie chciał złożyć w Pabianicach, w mieście, w którym tymczasowo się zatrzymał.

– Gdy usłyszał, że musi poczekać ok. godzinę na przeprowadzenie z nim czynności, wyszedł z komendy i już nie wrócił – powiedziała Aneta Sobieraj z Komendy Wojewódzkiej Policji w rozmowie z serwisem „Polska the Times”.

Wiadomo, że trzech obywateli Niemiec było pracownikami koncernu Volkswagen, a do Polski przyjechali w sprawach służbowych.

ZOBACZ TAKŻE: Piekło w Łodzi! Tną maczetami, samochody płoną

Gdzie żyje się taniej: w Polsce czy na Białorusi? PIORUNUJĄCA różnica!


16 najsławniejszych kobiet, które rozebrały się dla "Playboya"

...

Zobacz również

Zobacz również