Hańba! SZOKUJĄCA "reakcja" Macierewicza na pedofilię w polskim wojsku

Hańba! SZOKUJĄCA "reakcja" Macierewicza na pedofilię w polskim wojsku

Takiej afery w polskim wojsku jeszcze nie było! Gigantyczne skandale wyszły na jaw! Oto co robiła Żandarmeria Wojskowa.

Były dowódca Wydziału Wewnętrznego Komendy Głównej Żandarmerii Wojskowej wyjawił brutalne informacje na temat nadużyć polskich żandarmów. Niedługo po tym smutni panowie odwiedzili go o świcie i zawinęli w kajdany.

Pankowski zawiadamia Macierewicza

ZOBACZ TAKŻE: Wojsko się zbuntowało! Czołgi jadą na stolice Major Robert Pankowski zameldował szefowi MON Antoniemu Macierewiczowi o licznych nadużyciach w polskim wojsku. Zawiadomienia w takich sprawach jak między innymi przemocy psychicznej w stosunku do kobiet, wyłudzaniu dodatkowych, nienależnych pieniędzy czy szantażowaniu niewygodnych ludzi to pikuś! Seks ze zwierzętami i pedofilia, o to w co bawili się żandarmi! Okazuje się, że stres związany z pracą żołnierza mundurowi odreagowywali w zboczony, odrażający sposób. Pankowski zgłaszał takie przypadki jak znajdowanie u żandarmów materiałów dotyczących pornografii z udziałem zwierząt, czy dzieci. Pankowski został aresztowany miesiąc po tym, gdy zameldował Antoniemu Macierewiczowi o patologiach w żandarmerii. W tym samym czasie przeszukano też mieszkania tych członków Wydziału Wewnętrznego Komendy Głównej Żandarmerii Wojskowej, którzy pozostawali w kontakcie z Pankowskim.

Szokująca reakcja Macierewicza

ZOBACZ TAKŻE: Wojsko zorganizowało pucz. Powód? Tak kuriozalny, że trudno uwierzyć Już teraz wiele osób nie szczędzi słów pod adresem Macierewicza. Były minister obrony nie przejął się szczególnie oskarżeniami, jakie usłyszał od Pankowskiego. Zamiast sprawdzić ich wiarygodność i poszukać winnych, oskarżył mężczyznę o zdradzanie tajemnic służbowych. Kolejną operacją, jaką podjęto przeciwko Pankowskiemu było skierowanie go na badania psychiatryczne, w celu sprawdzenia stanu jego poczytalności. Pankowski składał liczne zawiadomienia do organów takich jak Prokuratura Wojskowa, Sąd Wojskowy w Warszawie oraz CBA.

Patologie w polskim wojsku

W zawiadomieniach informował między innymi o takich nadużyciach, jak podczas misji zagranicznych pisanie przez żandarmów oszukańczych raportów, z których wynikało, iż uczestniczyli oni czynnie w patrolach bojowych, podczas gdy jedynie zatrzymywali się za bramami bazy w Afganistanie. Źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News