TVN słynie z tego, że jest stacją, która elektryzuje widzów, zarówno na poziomie ramówki, jak i gwiazd. W tym przypadku chyba coś poszło nie tak, ponieważ wyniki najbardziej popularnego programu stacji ujrzały światło dzienne jeszcze przed emisją programu.

Budowanie napięcia, sprawianie, że widzowie trwają w niepewności, to wszystko składa się na sukces marki. Jak się okazuje, napięcie w TVN było, ale tylko do momentu. Okazuje się, że telewizja przed emisją programu wypuściła zwiastun, w którym „przypadkiem” zdradził wyniki. Wyłapali to, jak zawsze czujni internauci, którzy napisali o sprawie na instagramie Magdaleny Lubacz. Tym, co naprowadziło ich na trop, było pokazanie w zwiastunie ucieszonych rodziców zwyciężczyni programu.

– Ja od 1 odcinka kibicowalam Madzi nie wiem dlaczego jakaś intuicja a reklama juz mi odpowiedziała ze to na 1000%ona ! Każda zmieniła się bardzo ale co do Sandry nie raz tak mnie denerwowała…, ale no nic tylko gratulowac

– To samo zauważyłam, jej mama się najbardziej ucieszyla, wiadome było już tydzień temu, ten zwiastun był niepotrzebny, pozbawił nas jakichkolwiek emocji :)

– Gdyby tego nie pokazali, to dalej zastanawialabym sie nad Sandra i Agnieszka ;P –

Kto wygrał Projekt Lady w TVN? Magdalena Lubacz ma powody do świętowania

Wielki finał trzeciego sezonu Projekt Lady był pełen emocji. Dotarły do niego trzy uczestniczki: Agnieszka Koszelak, Sandra Rogaczewska i zwyciężczyni Magdalena Lubacz. Ceremonia wręczenia nagród miała miejsce w pałacu w Rozalinie, który miał nadać uroczystości odpowiedni charakter.

Wszystkie finalistki z rąk Mentorki Tatiany otrzymały pamiątkowe prezenty, które miały przypominać im o metamorfozie, którą przeszły. Każda z dziewczyn zatańczyła również walca wiedeńskiego, do którego przygotowywał je sam Agustin Egurrola. Wszystkie były ubrane w piękne suknie, zaprojektowane przez najlepszych polskich projektantów Lidię Kalitę, duet Paprocki i Brzozowski, a także Roberta Czerwika.

Ich kreacje po gali trafiły na aukcję charytatywną Fundacji TVN Nie jesteś sam, której prezes Katarzyna Kolenda-Zaleska była jednym z honorowych gości i również przekazała swój strój na ten szczytny cel.

Jak Rozenek-Majdan wyglądała w dzieciństwie? 10 nieznanych faktów z życia Małgosi


PRZECZYTAJ: Katastrofa lotnicza na Alasce. Wśród ofiar Polacy
PRZECZYTAJ: 1000 plus to oszustwo! Miliony rodzin nigdy nie zobaczą tych pieniędzy
PRZECZYTAJ: Jest przeciek! Duda ma pla na wojnę z PIS, alarm na Nowogrodzkiej

...

Zobacz również

projekt lady
fot. instagram
projekt lady
fot. instagram
Projekt Lady
Screen YouTube/tvnpl

Kuchenne rewolucje: Te lokale zostały zamknięte po wizycie Magdy Gessler!