Pamela Anderson była gwiazdą emitowanego przez ponad dziesięć lat serialu „Słoneczny Partol”. Jej kariera rozpoczęła się pod koniec lat 80-tych. Rozpoznawalna stała się już w rodzinnej Kanadzie, gdzie zauważył ją operator kamery na meczu futbolowym. Niedługo potem była już na okładce „Playboya”.

Latem 1989 roku Pamela wybrała się wraz ze przyjaciółmi na mecz futbolowy. Tam uwagę zwrócił na nią operator telewizyjnej kamery. Publiczności bardzo spodobała się atrakcyjna 21-latka. Niedługo potem jej kariera potoczyła się sama. Lokalny browar zaoferował jej pozowanie w jego kampanii reklamowej, a już październiku 1989 roku znalazła się na okładce „Playboya”.

W filmach pojawiła się w 1992 roku, kiedy to otrzymała angaż w „Słonecznym Patrolu”. Na ekranie z Davidem Hasselhoffem stworzyła niezapomniany przez telewidzów duet atrakcyjnych ratowników na kalifornijskiej plaży.

Niestety decyzje o powiększeniu piersi i kolejnych zabiegach mających na celu powstrzymać starzenie nie wyszły jej na dobre. Efekt w pewnym momencie był wręcz odwrotny. Anderson nie przypominała już kobiety, z powodu której szybciej biło serce milionów telewidzów. Na tegorocznym festiwalu w Cannes zaskoczyła jednak wszystkich. Znów podoba się mężczyznom i zachwyca urodą.

1989
Pod koniec lat 80-tych.
Pamela Anderson w 2008 roku.

Pamela Anderson w 2017 roku.

 

...

Zobacz również

Zobacz również